
27 czerwca 2013 roku klasy szóste przez trzy godziny świetnie bawiły się podczas dyskoteki na zakończenie Szkoły Podstawowej. Za sprawą DJ i muzyki cały czas panowała wyjątkowa atmosfera.Dominowała taniec i dobra zabawa. Szóstoklasiści mogli zregenerować swoje siły zajadając się pyszną pizzą. Nie zabrakło także soków i innych przekąsek. A to wszystko dzięki przygotowaniom i staraniom Rodziców. Za co bardzo im dziękujemy.
Oprócz śmiechu i radości było także wiele wzruszeń. Uczniowie zaczęli się żegnać ze sobą . Pojawiały się łzy. Tego komersu nasi absolwenci na pewno długo nie zapomną. A nam pozostaje życzyć im powodzenia!
Następnego dnia , tj. 28 czerwca 2013 roku, nastąpił ciąg dalszy pożegnań uczniów kończących naszą szkołę. Tym razem z nauczycielami. Każdy z nich, w podziękowaniu za edukacje i wsparcie, otrzymał bukiet kwiatów.




![Łamator Racibórz z medalami mistrzostw Polski K-1 [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/lamator-raciborz.jpg)
![O zdrowiu, ruchu i diecie. Spotkanie dla seniorów w bibliotece w Ocicach [ZDJĘCIA] O zdrowiu, ruchu i diecie. Spotkanie dla seniorów w bibliotece w Ocicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/Magdalena-Kopel.jpg)

![O życiowych przejściach i poezji. Spotkanie z Jackiem Molędą w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/jacek-moleda-raciborz-22.jpg)








![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)



![II Powiatowy Konkurs dla Klas II „Mistrz rozrywek umysłowych” [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2018/05/20180508_120644-218x150c.jpg)
![Zosia i Alicja z „Osiemnastki” laureatkami konkursu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2018/04/DSCN0307-218x150c.jpg)


