Weekend na drogach: czterech nietrzeźwych i 400 zł strat

0

Policyjne kontrole drogowe doprowadziły do zatrzymania czterech mężczyzn, którzy kierowali samochodami będąc pod wpływem alkoholu. Jeden z nietrzeźwych kierujących w czasie swoich wojaży uszkodził również inny pojazd…

W dniach 6-7 lipca policjanci Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu zatrzymali czterech mężczyzn, którzy znajdując się pod wpływem działania alkoholu mimo to wsiedli za kółko. Badanie stanu trzeźwości wykazało w ich organizmach od 1,3 do ponad 2 promili alkoholu. Ponadto jeden z mężczyzn, jadąc swoim samochodem uszkodził inny pojazd, powodując tym samym straty w wysokości 400 zł.

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

- reklama -

Raciborzanka handlowała podrobionymi ubraniami i kosmetykami

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą zatrzymali mieszkankę Raciborza, która jest podejrzana o wprowadzanie do obrotu rzeczy z podrobionymi znakami towarowymi renomowanych firm.

O włos od tragedii. Kierowca ciężarówki zjechał do rowu

Kierowca tira zjechał do przydrożnego rowu (zdjecia), aby uniknąć zderzenia z poprzedzającym go samochodem. – Samochód osobowy nagle zwolnił. Chciałem ratować życie jadącym w nim osobom – relacjonuje kierowca tira.

Wypadek na DW 919. Poszkodowana kobieta

Po godz. 13.00 na drodze wojewódzkiej 919 z Babic do Szymocic, tuż przy zjeździe na Nędzę, doszło do wypadku z udziałem skody i volkswagena (zdjęcia). Droga została na dwie godziny zablokowana.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

———————————————————————————————————————

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here