Rozpoznajesz kobietę ze zdjęcia? Zadzwoń na policję

4

Wydział kryminalny prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży złotego pierścionka pozostawionego na ladzie sklepu jubilerskiego na terenie C. H AUCHAN w Raciborzu. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez monitoring.

Zdarzenie miało miejsce w piątek 24 maja 2013 roku w sklepie jubilerskim, który znajduje się na pasażu Centrum Handlowego AUCHAN w Raciborzu przy ulicy Rybnickiej 97. Kamery monitoringu sklepowego zarejestrowały kobietę, która prawdopodobnie dokonała kradzieży złotego pierścionka o wartości 350 zł na szkodę mieszkanki Raciborza.

- reklama -

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do wszystkich, którzy rozpoznają kobietę ze zdjęć o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Raciborzu pod nr tel: 32 4594 382 lub nr tel. alarmowych 112 lub 997.

 

KPP Racibórz

 

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

4 KOMENTARZE

  1. o jaa

    Jaki wstyd. Nie dość, że złodziejka, to jeszcze teraz wszyscy o tym będą wiedzieć. mam nadzieję, że nie ma dzieci, które mogłyby się za nią wstydzić.

  2. cytuję:,,(…)[color=#4c4c4c; font-size: 12px][b]prawdopodobnie dokonała kradzieży[/b](..)”[/color]
    [color=#6c6d72; font-family: ‚Segoe UI’, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 16px]To ukradła czy prawdopodobnie ukradła , bo rozumiem , ze w Polsce jest coś takiego jak domniemanie niewinności dopóki wina nie zostanie udowodniona ale skoro jest nagranie gdzie widać jak kradnie to ukradła a nie prawdopodobnie [b]bo jeśli pewności nie ma to jest to pomówienie[/b] .[b]A [/b][/color][color=#6c6d72; font-family: ‚Segoe UI’, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 16px][b]jak się okaże , że ta Pani „prawdopodobnie” jest niewinna ??? Kto wtedy oczyści jej dobre imię???[/b][/color]

  3. Rozpoznaję! To moja była żona i jej mamusia, ta cholera! Jak macie inne przestępstwa, to na pewno też one zrobiły, ooooooooooo

  4. Ale przecież jest napisane, że PRAWDOPODOBNIE a nie na pewno dopuściła się kradzieży. A i tak pewnie to tylko kwestia potwierdzenia i jej przeznania się do winy. Bo jesli kamery zarejestrowały ją wynoszącą pierścionek ze sklepu, to chyba jedyne, co mogłby ja ratować to udowodnienie, że to był jej pierścionek, który zostawila tam mierząc inne wyroby jubilerskie. Choć znając nasze przepisy prawne, pewnie udałoby się jej tak wybronic.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here