Dlaczego Lemon nie zagra w Raciborzu?

2

W dniu wczorajszym dotarła do nas wiadomość, że grupa Lemon nie zagra podczas XXI Memoriału w Raciborzu.  Otrzymaliśmy oficjalne oświadczenie zespołu , w którym wyjaśnia przyczyny takiej decyzji.

Witam,
 
Z wielką przykrością zawiadamiamy iż nie zagramy 24.08.2013r koncertu w Raciborzu. W zaistniałej sytuacji umowa zostaje rozwiązana. Powodem naszej nieobecności są nadrzędne okoliczności wynikające z umów , którymi jesteśmy związani jako zwycięzcy muzycznego programu telewizji Polsat. W ubiegły piątek zapadła ostateczna decyzja o terminie festiwalu w Sopocie, na którym jesteśmy zobligowani wystąpić. Niestety termin naszego występu zbiegł się z koncertem w Raciborzu. Winni jesteśmy przeprosiny za zaistniałą sytuację Panu Stanisławowi Borowikowi, Agencji Artystycznej Bama, władzom Miejskim, sponsorom oraz wszystkim mieszkańcom Raciborza i okolic. Tym bardziej ubolewamy nad tym, ponieważ wszyscy nasi fani z małych czy dużych miejscowości są dla nas bardzo ważni.
Jesteśmy w stałym kontakcie z organizatorem Panem Stanisławem i pracujemy nad tym by zespół LemON mógł zagrać w innym terminie bieżącego lub następnego  roku na warunkach dogodnych dla organizatora rekompensujących naszą tegoroczną nieobecność.
 
Z wyrazami szacunku
 
Zespół LemON

- reklama -

 

 

 

 

 

publ. /m/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

2 KOMENTARZE

  1. klasa

    To miłe i profesjonalne, że zespół wystosował takie pismo. Mimo wszytsko jednak, Borowik powinien dopilnować kwestii odszkodowania za zerwanie umowy.

  2. Agip

    No i stało się chocia przeprosili przykro ale przynajmniej zachowali się po męsku. Powiem tak jak nie Oni to i dobrze że Oddział Zamknięty świetna muzyka rokowa i dobry koncert taki jak dali w chocimiu gdzie byłem na urlopie, jak dadzą taki koncert jak tam to palce lizać.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here