Wady zgryzu to problem nie tylko estetyczny

0

Nieprawidłowości w zakresie ustawienia zębów stanowią poważny problem zdrowotny, który wymaga podjęcia odpowiednich działań korekcyjnych.Piękny uśmiech nie tylko poprawia wygląd i zapewnia nam lepsze samopoczucie, co jest gwarancją sukcesu w życiu zawodowym i prywatnym, ale także zmniejsza skłonność do próchnicy, odkładania się kamienia nazębnego, zmniejsza ryzyko paradontozy – dzięki prosto ustawionym zębom, łatwiej zachować optymalną higienę jamy ustnej. Nieleczone wady mogą również negatywnie wpływać na pracę stawu skroniowo-żuchwowego.

- reklama -

Leczenie ortodontyczne ma duży wpływ na poprawę bądź całkowite wyeliminowanie wady wymowy, jak również poprawia jakość żucia, co ma szczególnie duże znaczenie w młodym wieku.Korekta wady zgryzu u dzieci w okresie uzębienia mlecznego, mieszanego oraz wczesnego stałego jest najlepszym momentem na leczenie za pomocą różnych modyfikacji APARATÓW RUCHOMYCH.

APARATY STAŁE możemy stosować niezależnie od wieku. W zależności od potrzeb leczniczych i estetycznych Pacjenta, nowoczesna ortodoncja oferuje różne rodzaje aparatów ortodontycznych: aparat ortodontyczny metalowy, aparat ortodontyczny estetyczny (porcelanowy, kryształowy, szyna ortodontyczna).
Zapraszamy do odwiedzania  naszej placówki
        Zespół lekarzy stomatologów
Centrum Stomatologii Estetetycznej
i Implantologi
Neo-Dent


Neo-Dent
47 – 400 Racibórz
ul. Mickiewicza 18
tel. 32 755 21 31
[email protected]

/Artykuł sponsorowany/
——————————————————————————————————————–
Artykuł zaczerpnięto z GazetaInformator.pl nr 141


——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

NEODENT: Jak skutecznie i bezpiecznie wybielić zęby?

Jak wybielić zęby skutecznie i bezpiecznie by czuć się pięknie…? Specjaliście z Neo-Dent radzą, jak wybrać skuteczną metodę wybielania zębów.

Higienizacja zębów to ochrona przed chorobami jamy ustnej

"Od profilaktyki i higienizacji zależy sukces w leczeniu oraz utrzymaniu efektów tego leczenia" – mówią specjaliści z Neo-Dent i dodają, że domowymi sposobami, trudno osiągnąć jest stan idealnej higieny.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

———————————————————————————————————————

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here