10 kolizji w czasie weekendu na drogach powiatu

0

Raciborska policja informuje, że w czasie minionego weekendu na drogach powiatu raciborskiego doszło do dziesięciu kolizji. Ponadto zatrzymano również mężczyznę, który kierował samochód wbrew zakazowi sądowemu. 12-14 lipca upłynął na drogach powiatu raciborskiego pod znakiem kolizji. Łącznie policja musiała interweniować aż w dziesięciu tego typu sytuacjach. Ponadto 12 lipca na ul. Brzeskiej w Raciborzu funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali mieszkańca powiatu wodzisławskiego, który kierował samochodem osobowym wbrew zakazowi sądowemu.

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

- reklama -

Świetne wyniki uczniów ZSOMS na Mistrzostwach Europy

Zakończyły się Mistrzostwa Europy Juniorów w Pływaniu. W zawodach z dobrej strony pokazali się reprezentanci ZSOMS w Raciborzu. ME w Pływaniu – osiągnięcia pływaków z Raciborza>>>

ADAPCIAK 2013: wakacje to nie czas na nudę!

Uczestnicy obozu artystyczno – przygodowego ADAPCIAK 2013 od tygodnia bawią na Kaszubach, gdzie co i rusz napotykają na liczne atrakcje, a i sami doskonale wiedzą, co robić, aby nuda nie miała do nich dostępu.

Zbierają podpisy pod kościołami o zakaz handlu w niedzielę

100 tysięcy podpisów – tyle potrzeba by pokazać społeczeństwu i parlamentarzystom jak wielkie jest pragnienie rodzinnego świętowania niedzieli. W akcję zbierania włączyły się kościoły diecezji opolskiej, także raciborskie.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here