„Szybki” kierowca audi A3 wjechał w krawężnik

Kierujący audi A3 jechał ulicą Reymonta w kierunku centrum Raciborza. Z powodu nadmiernej prędkości zjechał na przeciwległy pas i uderzył w krawężnik. Policja udzieliła mu pierwszej pomocy, po czym… ukarała mandatem.

15 lipca w Raciborzu na ul. Reymonta, ok. godz. 6:00, doszło do zdarzenia drogowego, którego sprawcą był 22-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego. Mężczyzna jechał audi A3 w kierunku centrum miasta, po czym – z powodu nadmiernej prędkości – zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w krawężnik. Funkcjonariusze policji z Wydziału Ruchu Drogowego udzielili mu pierwszej pomocy, po czym ukarali mandatem karnym. Mężczyzna był trzeźwy.

- reklama -

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Pijany kierowca BMW uszkodził ogrodzenie i słub telefoniczny

Wypadek w Nędzy. 21-letni mieszkaniec Gliwic wjechał w ogrodzenie prywatnej posesji przy ul. Leczniczej. Przy okazji uszkodził słup telefoniczny, znak drogowy i… siebie samego.

10 kolizji w czasie weekendu na drogach powiatu

Raciborska policja informuje, że w czasie minionego weekendu na drogach powiatu raciborskiego doszło do dziesięciu kolizji. Ponadto zatrzymano również mężczyznę, który kierował samochód wbrew zakazowi sądowemu.

Białorusini opiewają grunwaldzką wiktorię [WIDEO]

Sławię tu odwagę, żołnierzy sarmackich, co rozsiekli w bitwie rycerzy krzyżackich (…) gdy Litwa, Polska zrujnowana  pragną prawa swego tam, pozbyć się tyrana… Pieśń sławiąca zwycięstwo spod Grunwaldu.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here