Bydgoska PESA zadowolona z obrabiarki RAFAMETU

0

Zakontraktowana przez firmę PESA Bydgoszcz obrabiarka typu UBF 112 N doczekała się pozytywnego odbioru wstępnego. Obecnie trwają prace związane z montażem maszyny u klienta.

PESA Bydgoszcz jest jednym z czołowych polskich producentów pojazdów szynowych. Kontrakt przewidywał 6-miesięczny termin budowy obrabiarki. Maszyna zrealizowana została z lekkim wyprzedzeniem czasowym, co spotkało się z uznaniem zleceniodawcy. – Klient jest zadowolony nie tylko z tego faktu, ale także z dotychczasowej współpracy. W PESA Bydgoszcz pracuje kilka  naszych maszyn, zainstalowanych jeszcze przed laty. Jedną z nich właśnie podmieniamy na nową. Cieszy nas dobra opinia zamawiającego o RAFAMET S.A. Mamy  nadzieję, że przełoży się na kolejne zlecenia. PESA Bydgoszcz rozwija się bardzo dynamicznie. Jest nie tylko podmiotem liczącym się  na polskim rynku, ale z coraz większym powodzeniem, krok po kroku, zdobywa rynki ościenne – mówi Rajmund Jarosz, Sales Manager w RAFAMET S.A.

Zakontraktowana w grudniu 2012 r. maszyna to tokarka kołowa typu UBF 112 N, obrabiarka specjalna, służąca do obróbki zestawów kołowych pojazdów szynowych. Specjalnie na potrzeby klienta została poszerzona jej funkcjonalność technologiczna o możliwość obróbki, bez specjalnego przezbrajania maszyny, zestawów kołowych o dwóch szerokościach toru: standardowego 1435 mm i szerokiego, tzw. rosyjskiego 1520 mm. Cała maszyna zabudowana jest specjalnymi osłonami, które znacznie poprawiają bezpieczeństwo pracy a także estetykę urządzenia.  Obrabiarka wyposażona jest również w kruszarkę wiórów, poprawiająca ich ewakuację oraz upakowanie w kontenerze.

- reklama -

Polecamy również: Unikatowe maszyny RAFAMET.

Jak zapewnia Rajmund Jarosz, sprawnie przebiegł nie tylko sam odbiór wstępny maszyny, ale także realizacja poszczególnych, wcześniejszych etapów zamówienia, zgodnie z przyjętym harmonogramem zadań. – Opinia klienta jest dla nas bardzo ważna w każdym jednym przypadku. Tym bardziej miło nam, że PESA Bydgoszcz, ceniona marka, ciesząca się dużym poważaniem na rynku kolejowym pojazdów szynowych, wyraża się pozytywnie o naszej firmie i poleca nas swoim partnerom. Zakup kolejnej naszej obrabiarki po latach eksploatacji starszej generacji maszyn produkcji RAFAMET S.A., to dla nas najlepsza rekomendacja. W ślad  za tym faktem  idą już konkretne, nowe zapytania ofertowe potencjalnych klientów  – dodaje R. Jarosz.

Odbiór wstępny obrabiarki w RAFAMECIE odbył się 24 maja. Montaż w siedzibie klienta rozpoczął się 17 czerwca i planowo ma zakończyć się w drugiej połowie lipca.

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

RAFAMET wiarygodny dla banków

Stabilna sytuacja RAFAMETU pozwoliła na zawarcie przez zarząd spółki aneksu do umowy kredytowej z Raiffeisen Bank Polska S.A. Dotychczasowy limit, którego bank udzielał kuźniańskiemu zakładowi wzrósł do 4 mln zł.

Dywidenda w Rafamecie – zysk dla wszystkich

Akcjonariusze RAFAMETU po raz piąty z rzędu mogą liczyć na wypłatę dywidendy. Pierwsza transza za 2012 r. została wypłacona 5 lipca. Łącznie do akcjonariuszy trafi 1,29 mln zł w dwóch transzach, w sumie po 30 gr na akcję.

PGE zachęca Alstom do zaangażowania w Opole 2

Polska Grupa Energetyczna prowadzi negocjacje z Alstomem dotyczące budowy bloków energetycznych w Opolu. Według DGP, PGE chciałoby aby Alstom odpowiadał za część energetyczną inwestycji, w tym dostawę kotłów, których wykonawcą…

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–
Reklama:
Przychodnia Twój Lekarz Racibórz
www.twojlekarz.raciborz.com.pl

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here