43 oferty pracy na VIII. Jarmarku Ofert Pracy w Raciborzu

5

Na VIII. Jarmarku Ofert Pracy zaprezentowała się jedna lokalna firma oraz dwie agencje zatrudnienia. Zaprezentowano zarówno oferty lokalne, jak i te z terenów nieobjętych działalnością Powiatowego Urzędu Pracy w Raciborzu. 24 lipca w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Raciborzu został zorganizowany po raz ósmy Jarmark Ofert Pracy. Uczestnicy mieli możliwość bezpośredniego kontaktu z pracodawcami z terenu powiatu raciborskiego. Zaprezentowane zostały oferty lokalne, spoza terenów objętych działalnością Powiatowego Urzędu Pracy w Raciborzu jak i oferty za granicą.

Oferowane stanowiska były przedstawiane przez 1 lokalną firmę oraz 2 agencje zatrudnienia. Łącznie zaprezentowane zostały 43 oferty pracy. Z ofert przedstawianych na jarmarku skorzystało łącznie 140 osób bezrobotnych i poszukujących pracy.
- reklama -

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

"Mama wraca do pracy"… w powiecie raciborskim

Projekt "Mama wraca do pracy" przeznaczony jest dla kobiet planujących powrót do pracy po przerwie związanej z urodzeniem i opieką na dzieckiem, szukają pracy lub też chcą wiedzieć jak godzić życie zawodowe z rodzinnym.

PUP pozyskał ponad 300 tys. na staże i szkolenia

318 tys. zł udało się pozyskać Powiatowemu Urzędowi Pracy w Raciborzu na realizację projektu Droga do Zatrudnienia. Dzięki tym środkom kilkadziesiąt osób trafi na staże i szkolenia. Początek realizacji projektu to 1 sierpnia br.

Bezrobocie spada. 20% bezrobotnych nie skończyło 25 lat

Letnie miesiące sprzyjają spadkowi bezrobocia w regionie. W czerwcu liczba zarejestrowanych bezrobotnych zmalała o ponad setkę. Niemalże co piąty bezrobotny nie ukończył 25 roku życia.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

5 KOMENTARZE

 1. gaga

  Ciekawa jestem co to za oferty pracy – pewnie sprzątanie i kelnerowanie. Czemu mam robić coś ponizej moich kwalifikacji, skoro skończyłam psychologię na dobrej, prywatnej uczelni? To jest absurdalna sytuacja. Przecież nie będę sprzątać, skoro mam dyplom w kieszeni.

 2. josif

  to lepiej nie robić nic. z dyplomem w kieszeni. mama i tata przecież popracują na córuchnę.

 3. Trzeba było iść na studia z perspektywą, a nie na psychologię, po której – jak się okazuje – nie ma co robić. POgratulować. Głupoty.

 4. Czy agencje pracy, które z definicji zarabiają na pośrednictwie płaciły za mozliwośc dotarcia do swoich klientów podczas imprezy zorganizowanej przez urząd? Reklama za darmo, kontakt z bazą bezrobotnych za darmo?

 5. gaga

  Nie rozumiem dlaczego się tak oburzacie. Psychologia to dobry kierunke, bardzio rozwojowy i była moim marzeniem od zawsze. To, że Wy pewnie nie skonczyliście żadnych studiów i teraz pracujecie na budowie, to nie znaczy, że jest to praca dla mnie. Po 5 latach nauki, wielu praktykach, liczyłam na zatrudnienie i nie usmiecha mi się sprzatać klatek schodowych. Czy to naprawdę świadczy o mnie tak źle?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here