Kto zagra w muszli koncertowej w sierpniu?

Ostatni letni koncert w muszli koncertowej Parku im. Roth będzie miał miejsce 1 września. W każdą niedzielę odbywać się tam będą koncerty. Sprawdź, jakie zespoły będzie można zobaczyć w muszli koncertowej.Harmonogram koncertów letnich, organizowanych przez Raciborskie Centrum Kultury w sierpniu i wrześniu:

4 sierpnia, godz. 16.00 – koncert zespołu "60 plus"

- reklama -

Zespół ŚUTW "60 plus" wraca ze starymi piosenkami, które kiedyś grano w Raciborzu, przedwojennymi utworami Jerzego Petersburskiego, jak "Tango Milonga", czy "Ta ostatnia niedziela", popularnymi Ireny Jarockiej i późniejszymi Anny Jantar, czy Maryli Rodowicz. Zespół w muszli koncertowej wystąpi w składzie: Jan Dubiel (instrumenty klawiszowe), Barbara Tarnowiecka (wokal, prowadzenie), Antoni Tarnowiecki (gitara basowa), Alfred Bezpalków (akordeon), Witold Kolowca (perkusja). Są to muzycy, którzy grali w latach 70/80 m.in. w  popularnej "Hawanie w Lekartowie oraz w wielu raciborskich restauracjach.

11 sierpnia, godz. 16.00 – koncert Młodzieżowej Orkiestry, działającej przy Raciborskim Centrum Kultury
18 sierpnia, godz. 16.00 – koncert zespołu Kwartet Bramy Morawskiej
1 września, godz. 16.00 – koncert orkiestry Plania z udziałem solistki Agnieszki Porwoł

/p/

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Mam pomysł – niech tam zagra lenk z Panią Wystub – graja nam cały rok na nerwach, jeden konecrt wiecej nie zaszkodzi, a mozna by go połaczyć z populaną w Hiszpanii, bitwą na pomidory. Co Wy na to?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here