Na dwa dni Wodzisław stał się mekką dla fanów muzyki reggae

Jubileuszowa edycja Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi tradycyjnie już rozpoczęła się od soundsystemowych brzmień. Oprócz gości z Polski wystąpili również artyści z zagranicy. Zobacz zdjęcia z pierwszego dnia festiwalu.

Jak co roku w połowie wakacji w Parku Miejskim w Wodzisławiu Śląskim odbywa się festiwal Najcieplejsze Miejsce na Ziemi, na który zjeżdżają fani muzyki reggae z całej Polski. Wstęp na koncerty jest darmowy. Pierwszego dnia publiczność mogła pobawić się przy muzyce takich wykonawców jak Jabaman & Tasteman z Norwegii, Tallib & Sztoss czy Dancehall Masak-rah z Jurkiem Stressem w składzie. Saundsytemowe granie zamieniło park w dyskotekę, gdzie reżyserem był DJ puszczający podkłady z płyt vinylowych, a wokaliści podkręcali atmosferę.

- reklama -

 

 

 
 

Pozytywny przekaz płynący z muzyki sprawił, że cała publika bujała się i śpiewała utwory razem z artystami. Podczas wieczornych występów można było poczuć ciepło tego miejsca i przenieść się do słonecznej Jamajki, gdzie narodził się ten nurt muzyki. W sobotę odbędą się koncerty na żywo podczas, których wystąpi m.in. Ras Luta z zespołem, niemiecki artysta Sebastian Sturm, Raggafaya, Cała Góra Barwinków czy też gospodarze imprezy zespół TABU.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here