Ostatnie sparingi RTP Unii przed wyjazdem do Słowenii

RTP Unia Racibórz kończy przygotowania do występu w turnieju kwalifikacyjnym Ligi Mistrzów i rozgrywek ligowych.W tym tygodniu Mistrz Polski  rozegra ostatnie mecze kontrolne przed wyjazdem do Słowenii.

W najbliższą środę (31.07) o godz. 17.00 na stadionie raciborskiego OSiR przy ul. Zamkowej 4 przeciwnikiem RTP Unii Racibórz będzie tegoroczny beniaminek Ekstraligi, Zagłębie Lubin, a w sobotę (02.08) o godz. 11.00 na tym samym obiekcie unitki zmierzą się z Banikiem Ostrawa.

- reklama -

Dziś na popołudniowych zajęciach trener Remigiusz Trawiński będzie miał już do dyspozycji zawodniczki, które w zeszłym tygodniu przebywały na zgrupowaniu kadry Polski w Gutowie Małym. Jeżeli chodzi o zmiany kadrowe, to przypomnijmy, że po sezonie z Unii odeszła jedynie Dominika Sykorova, a w ostatnim czasie klub pozyskał trzy nowe piłkarki. Są to Emila Zdunek i Natalia Fidos (Pogoń Women Szczecin) oraz Katarzyna Rozmus (Mitech Żywiec).

Turniej kwalifikacyjny Ligi Mistrzów w Słowenii rozgrywany będzie od 8 do 13 sierpnia. Rywalami RTP Unii w walce o awans do fazy pucharowej rozgrywek UEFA Women's Champions League 2013/2014 będą gospodarze zawodów grupy 5 – WFC Pomurje (08.08), Ada Velipoje (10.08) z Albanii i Bobruichanka Bobriusk z Białorusi (13.08).

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here