Starostwo rozbuduje swoją siedzibę

0

Do kwietnia przyszłego roku siedziba Starostwa Powiatowego w Raciborzu nieco się powiększy. W budynku oraz wokół niego planuje się także realizację kilku remontów. Co zmieni się w budynku przy Placu Okrzei?

Być może jeszcze w tym roku ruszą prace związane z rozbudową budynku przy Placu Okrzei w Raciborzu, który stanowi siedzibę Starostwa Powiatowego. Zmiany będą nieznaczne. Firma, która wygra przetarg, dobuduje do obecnego budynku salę obsługi klienta o powierzchni ponad 100 metrów kw. Nowa sala będzie oczywiście połączona z istniejącym budynkiem i będzie posiadała dostęp do wszystkich mediów. Oprócz tej inwestycji Starostwo planuje także budowę windy przeszklonej, montaż ławek oraz koszy na śmieci.

- reklama -

Utwardzony zostanie także odcinek drogi, znajdujący się tuż przy wjeździe na teren siedziby Starostwa. Do tej pory utwardzenie drogi oraz remont tamtejszego chodnika nie był możliwy, gdyż jest to teren należący do miasta. Prezydent porozumiał się ze starostą i wydał stosowne zarządzenie w sprawie użyczenia tego terenu Starostwu na czas remontu. Wszystkie prace mają zakończyć się najpóźniej do 21 kwietnia 2014 roku.

 

Paulina Krupińska

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here