Koncert zespołu Redlin – co jeszcze w ten weekend?

0

Festyn rodzinny, targi dla organizacji pozarządowych oraz koncert zespołu 60 Plus – to tylko niektóre wydarzenia, jakie będą miały miejsce w ciągu najbliższego weekendu w Raciborzu i okolicach.2 sierpnia: Festyn "Artystyczne podwórko" w Wodzisławiu

W piątek, 2 sierpnia o godz. 10.00 w Wodzisławiu Śląskim na Wilchwach odbędzie się festyn rodzinny "Artystyczne podwórko". W programie m.in. zajęcia taneczne, konkursy, zabawy z nagrodami. Współorganizatorem festynu jest Spółdzielnia Mieszkaniowa "Marcel".

- reklama -

2 sierpnia: Rusza kino "pod chmurką"

W amfiteatrze przy Domu Kultury "Strzecha" w Raciborzu odbędzie się seans w ramach Familijnego Kina Plenerowego. 2 sierpnia o godz. 19.00 będzie można obejrzeć film "Asterix misja kleopatra" oraz "Nieustraszeni bracia grimm". Bilety w cenie 5 i 8 zł.

3 sierpnia: Warsztaty z Łukaszem Nowickim

W sobotę, 3 sierpnia w godzinach od 10.00 do 16.00 w Gminnym Centrum Kultury w Nędzy odbędą się warsztaty z Łukaszem Nowickim pt. "Wstęp do Permakultury". W programie warsztatów: ekologia ogrodów permakulturowych i podstawy sukcesji ekologicznej i projektowania permakulturowego, strategie i techniki zakładania ogrodów permakulturowych, wytwarzanie żywności i zestawianie gildii do ogrodu permakulturowego, grzyby i ich rola w ogrodzie permakulturowym i w procesie uprawy zdrowej żywności, kompostowanie, nawożenie i tworzenie biologicznie czynnej gleby, obieg wody i tworzenie odpowiedniego mikroklimatu w ogrodzie permakulturowym, budowa wyniesionej grządki – zajęcia praktyczne.

3 sierpnia: RTP Unia zmierzy się z Banikiem Ostrawa

W sobotę, 3 sierpnia o godz. 11.00 na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Zamkowej w Raciborzu odbędzie się mecz, w którym zmierzą się drużyny RTP Unia Racibórz i Banik Ostrawa.

3 sierpnia: Targi podmiotów ekonomii społecznej na zamku

W sobotę, 3 sierpnia na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbędą się targi promocyjne dla organizacji pozarządowych. Początek o godz. 15.00. Celem targów jest integracja i promocja działalności organizacji pozarządowych z terenu powiatu raciborskiego oraz promowanie różnych przejawów aktywności społecznej wśród mieszkańców regionu. W programie wydarzenia m.in. pokazy klubów sportowych Aikido i Łamator, występy artystyczne zespołów tanecznych Źródło, Bajtel oraz Dzieci ze Stowarzyszenia Rodzin Zastępczych Przyjazny Dom, pokazy udzielania pierwszej pomocy i atrakcje dla najmłodszych. Na zakończenie występ zespołu Redlin Folk Music Show.

4 sierpnia: Koncert zespołu "60 plus" w Parku Roth

W niedzielę, 4 sierpnia o godz. 16.00 w muszli koncertowej Parku im. Miasta Roth w Raciborzu odbędzie się koncert zespołu "60 plus". Zespół wraca ze starymi piosenkami, które kiedyś grano w Raciborzu, przedwojennymi utworami Jerzego Petersburskiego, jak "Tango Milonga", czy "Ta ostatnia niedziela", popularnymi Ireny Jarockiej i późniejszymi Anny Jantar, czy Maryli Rodowicz. Zespół w muszli koncertowej wystąpi w składzie: Jan Dubiel, Barbara Tarnowiecka, Antoni Tarnowiecki, Alfred Bezpalków, Witold Kolowca.

Paulina Krupińska
fot. redlin.pl
, Marcin Mazurkiewicz

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here