RTP Unia rozstrzelała Banik Ostrawa [ZDJĘCIA]

Unitki błysnęły formą w spotkaniu z Banikiem Ostrawa wygrywając 8:0. Warto zaznaczyć, że wysokie zwycięstwo odniesiono w ekstremalnych warunkach pogodowych. RTP Unia Racibórz – Banik Ostrawa – zdjęcia>>> 3 sierpnia na stadionie OSiR w Raciborzu piłkarki RTP Unii podejmowały w meczu sparingowym koleżanki z Banik Ostrawa. Do przerwy  "Unitki" prowadziły 4 – 0, po przerwie strzeliły kolejne cztery gole (1 – 0 Zdunek 1', 2 – 0 Chinasa 14', 3 – 0 Wiśniewska 22', 4 – 0 Jaszek 37', 5 – 0 Zdunek 59', 6 – 0 Żelazko 65', 7 – 0 Chinasa 82', 8 – 0 Żelazko 87').

Sparing z Banikiem Ostrawa był ostatnią próbą przed turniejem kwalifikacyjnym do Ligii Mistrzów. Turniej będzie rozgrywany w dniach 8 – 13 sierpnia w Słowenii. Rywalkami Unitek będą WFC Pomurie (Słowenia), Ada Velipoie (Albania) oraz Bobruichanka Bobriusk (Białoruś).

/Wojciech Żołneczko/
    ——————————————————————————————————————–
    Polecamy również:

Zagłębie Lubin lepsze od RTP Unii [ZDJĘCIA]

Piłkarki RTP Unii Racibórz kończą przygotowania do występów w turnieju kwalifikacyjnym Ligi Mistrzów. U progu nowego sezonu unitki przegrały z beniaminkiem z Lubina 0:1. RTP Unia – Zagłębie Lubin – zdjęcia.

Diamentowa Liga: Udany start Artura Nogi w Londynie

Artur Noga zajął trzecie miejsce w biegu na 110 m przez płotki podczas mityngu Diamentowej Ligi W Londynie. To dobry prognostyk przed mistrzostwami świata, które od 10 do 18 sierpnia odbędą się w Moskwie.