Policjanci parkują na zakazach i miejscach dla inwalidów

3

Przejazd przez skrzyżowanie na czerwonym świetle, parkowanie na drogach rowerowych i miejscach dla niepełnosprawnych – to niektóre grzechy policjantów (zdjęcia), które za pomocą aparatu udokumentowali internauci.

Z dnia na dzień coraz więcej fanów ma Funpage "Sfotografuj policjanta" na portalu społecznościowym Facebook. Internauci z całej Polski nadsyłają zdjęcia, na których udokumentowano to, w jaki sposób policjanci łamią prawo. Najczęściej funkcjonariusze przyłapywani są na parkowaniu w niedozwolonych miejscach, przekraczaniu prędkości, przejeżdżaniu przez skrzyżowania na czerwonym świetle, a także na rozmowach z paniami, stojącymi przy drogach.

- reklama -

– Uważamy, że policja to bardzo ważna, zasługująca na szacunek instytucja. Ale jej funkcjonariusze wymagając od innych kierowców przestrzegania przepisów, karząc mandatami za ich łamanie, sama powinna świecić przykładem. Zawsze i wszędzie. Być jak żona Cezara – nieskazitelna, poza podejrzeniami – tłumaczą założyciele Funpage'a "Sfotografuj policjanta".

 

 
 
 

 

 

Paulina Krupińska

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

3 KOMENTARZE

  1. kibic

    No te zdjęcia z dziwkami są ostre, ciekawe czy ktokolwiek poniósl karę za takie epizody jak na zdjęciach. Polcjalntom wszak wiecej wolna ale obsceniczne sytuacje na służbie??

  2. A nasza raciborska służba jeździ na gazie i ćpa. No i co z tym zrobicie? Nic. I tak należy się cieszyć, że nie gwałcą i nie zabijają, tak jak w rasji i na Ukrainie.

  3. po jaka cholere te zdjecia tu jak to nawet nie raciborz?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here