Remont ul. Kasprowicza zbliża się ku końcowi

0

Trwają intensywne prace przy remoncie i częściowej przebudowie ul. Kasprowicza w Raciborzu. Wkrótce mija termin zakończenia robót. Co udało się wykonać do tej pory? Racibórz ul. Kasprowicza (remont) – zdjęcia>>>

27 marca władze Raciborza ogłosiły przetarg na remont ul. Kasprowicza. W postępowaniu przetargowym zwyciężyło konsorcjum Bruki Trawiński – Przedsiębiorstwo Robót Drogowych z Raciborza, które zdecydowało się podjąć zadania za 498 tys. zł (brutto).

- reklama -

W ramach prowadzonych prac Bruki Trawiński i PRD mają dokonują rozbiórki elementów chodnika i jezdni zastępując je nowymi. Przebudowana ulica zyska również więcej miejsc parkingowych, które zostaną ulokowane w przylegającej do terenu I. LO części drogi. Planowo prace remontowe powinny zostać zakończone 31 sierpnia 2013 roku.

/Wojciech Żołneczko/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Problemy z kanalizacją na Staszica. Drogę wyłączono w ruchu

Na problemy w ruchu mogą napotkać kierowcy, przejeżdżający ulicą Staszica w Raciborzu. Do niedawna wyłączona z ruchu była tylko część jezdni. Teraz dość spory odcinek tej ulicy został całkowicie zamknięty (zdjęcia).

 

R. Myśliwy chce, aby miasto zajęło się kanałem Odra-Dunaj

Czy miejska komisja gospodarki pochyli się nad kanałem Odra-Dunaj-Łaba? Bez rzeczywistego zaangażowania władz samorządowych (…) władze centralne temat nadal będą traktowały po macoszemu – uważa radny R. Myśliwy.

"Piętnastka" po liftingu w nowych kolorach. Ładnych?

Kończy się 1. etap termomodernizacji największej raciborskiej podstawówki, czyli SP15. Szkoła nabiera już rumieńców, czyli kolorów, które ożywią poszarzałą 30-letnią elewację. Na razie pomalowano jedną ścianę. 

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here