W Kuźni zagrają w kapsle po raz trzeci

0

III edycja Mistrzostw Świata Gry w Kapsle odbędzie się 21 września w Kuźni Raciborskiej. Tegorocznym zawodom towarzyszyć będzie wyjątkowy event – Festiwal Pieczonego Ziemniaka w stylu country.

 

- reklama -

 

Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej 21 września o godz. 16 00 organizuje imprezę  III Mistrzostwa Świata GRY w KAPSLE 2013” połączoną jest z eventem kulturalnym integrującym mieszkańców – Festiwalem Pieczonego Ziemniaka. W turnieju Mistrzostw Świata  GRY w KAPSLE, może wziać udział każdy, kto przyniesie ze sobą kapsel z butelki. Trasy zawodów przebiegać będą na naturalnych podłożach Parku Dębina. Zawodnicy klasyfikowani będą wg kategorii  I do lat 10,  II od  lat 10 – 15, i III pozostali.

 

Pierwszy Turniej został zorganizowany  23 września 2011r, i cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców całej gmniy. Organizatorzy zapewniają zwycięzcom atrakcyjne nagrody.

 

EVENT – Festiwal Pieczonego Ziemniaka w stylu country: Podczas imprezy uczestnicy będą mogli posłuchać znanych przebojów w stylu country. Zorganizowane zostanie ognisko w którym będą pieczone ziemniaki.

 

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here