„Przetrwać Belize”. Książka komandosa GROM-u z Raciborza

1

Opowieść o sztuce przetrwania w dżungli – wkrótce do księgarń trafi książka byłego komandosa GROM. Jej autor pochodzi z Raciborza i używa pseudonimu Naval. Wcześniej był bohaterem kultowej strzelanki Medal of Honor.

Książka pojawi się w sprzedaży w październiku br. Już 2 października będzie dostępna w witrynie znak.com.pl. Jej cena to 34,90 zł. – Jako operator GROM-u Naval brał udział w wielu misjach. Kiedy nocami patrolował ulice Bagdadu, bezustannie czyhało na niego niebezpieczeństwo. Jednak nawet te doświadczenia nie mogły go przygotować na to, co zobaczył w położonym na krańcu świata Belize. Południowoamerykańska dżungla to miejsce, gdzie dla człowieka niebezpieczne jest niemal wszystko – jadowite węże i pająki, boleśnie kłujące rośliny i błoto, które może pochłonąć każdego – zachęca do lektury wydawnictwo.

- reklama -

O samym autorze niewiele wiadomo. W ubiegłym roku został bohaterem jednej z najpopularniejszych gier komputerowych typu "strzelanka" – "Medal of Honor Warfighter". – Z oczywistych przyczyn nazwiska żołnierza GROM-u zdradzić nie możemy. Jego pseudonim to Naval. Ma 38 lat, w GROM-ie służył 14. Z tego 4 spędził na misjach bojowych m.in. w Iraku, Afganistanie, Zatoce Perskiej. Nim trafił do GROM-u, zdążył jeszcze być na misji w Libanie. W oszczędnych słowach opowiada o sobie, przez przypadek okazuje się, że pochodzi z Raciborza – pisała przy tej okazji w listopadzie ubiegłego roku Gazeta Wyborcza.

 

/ps/

fot. znak.com.pl

 

cała recenzja książki "Przetrwać Belize" na znak.com.pl

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. dj

    Wielki szacunek dla kolegi. Pozdrawiam

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here