
Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu prowadzi czynności poszukiwawcze za zaginioną mieszkanką Raciborza Aleksandrą Surgą. Zaginiona wyszła z domu 22 sierpnia i do tej pory nie powróciła.

Aleksandra SURGA
Rysopis:
wiek z wyglądu ok. 30 lat, wzrost ok. 167 cm, waga ok. 65 kg, średniej ciała, włosy czarne, krótkie tzw. męskie strzyżenie, twarz pociągła, nos duży, uszy średnie przylegające z dziurami po kolczykach, uzębienie pełne z zachodzącymi na siebie jedynkami.
Ubrana była w krótką kurtkę jeansową koloru niebieskiego, spodnie jeansowe niebieskie, żółta bluzka tzw. polo z białym kołnierzykiem. Na stopach brązowe tenisówki.
Zaginiona w dniu 22.08.2013r. ok. godz. 9.00 wyszła z miejsca zamieszkania w n/n kierunku i do chwili obecnej nie powróciła.
Prosi się wszystkie osoby posiadające informacje na temat zaginionej o kontakt telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Raciborzu pod nr stacjonarnymi 4594255, 4594286 lub telefonem alarmowym 997. Można również bezpośrednio powiadomić rodzinę zaginionej pod numerem tel. kom. 509117513.
publ. /ps/





![O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach [ZDJĘCIA] O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/Azja-Joanna-Lyko-Dominik.jpg)
![Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim [ZDJĘCIA] Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/zamek-piastowski-ferie-zimowe-cioca-od-klockow.jpg)





![Seniorzy w centrum uwagi. Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] BIBLIOTEKA NIE oGRANICzA Karwina](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/BIBLIOTEKA-NIE-oGRANICzA-Karwina.jpg)






![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)









Czy coś już wiadomo ??
analizowaliście ?
>>> https://www.facebook.com/aleksandra.surga?ref=ts&fref=ts
[b]zwłaszcza [/b],,foto-wpis,, ostatni i udostępnione[b] ,,sentencje,,[/b] …
ps.: u góry może link nie zadziałać ale wystarczy wklikać imię i nazwisko do,,fest-booka,, …
Pewnie wyszła z domu i poszła do lepszego miejsca, bo w Raciborzu nie miała czego szukać. WCale się jej nie dziwię.
… czeka ?
„na pewno miała problemy w domu” … ?!
zastanów się co piszesz.
czy cos juz wiadomo w sprawie Oli…?
Olu, wróć do nas!
,,prima aprillis,, > https://www.facebook.com/aleksandra.surga