Policja prosi o identyfikację martwego mężczyzny

1

Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu prosi o pomoc w identyfikacji mężczyzny, którego zwłoki znaleziono 22 września na boczym boisku Rafako przy Łąkowej. UWAGA! DRASTYCZNA FOTOGRAFIA! –AKTUALIZACJA

aktualizacja 24 września godz. 8.25 -ciało mężczyzny zostało rozpoznane przez członków rodziny

- reklama -

 

KPP w Raciborzu prowadzi czynności w sprawie ustalenia danych personalnych n/n mężczyzny, którego zwłoki ujawniono w dniu 22.09.2013 roku na boisku bocznym klubu Rafko przy ul. Łąkowej.

Rysopis:
wiek z wyglądu ok. 60 lat, średniej budowy ciała , włosy siwe, duża łysina, uszy średnie, widoczne ubytki uzębienia, twarz owalna, wąsy.

Ubrany był w czarna kurtkę skóropodobna z metką „Men’s Fashion”, spodnie jeansowe niebieskie z naszywką „Levi’s”, buty brązowe tzw. mokasyny, kremową koszulę z długim rękawem, szara podkoszulkę. Obok zwłok znajdował się niebieski rower męski o nazwie ‘MAXIM” oraz biała czapka bejsbolówka.

Prosi się wszystkie osoby posiadające informacje na temat w/w o kontakt osobisty z Komendą Powiatową Policji w Raciborzu ul. Bosacka 42 lub telefoniczny pod nr stacjonarnymi 4594255, 4594286 lub telefonem alarmowym 997.

 

KPP Racibórz

 

publ. /ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. Czy ktos go udusił? Ma takie pregi na szyi.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here