Studio Tańca i Ruchu Efect to coś dla Ciebie

3

Zajęcia w Studiu Tańca i Ruchu EFECT to inwestycja, która opłaca się w każdy możliwy sposób – takie twierdzenie padło z ust Magdaleny, jednej z uczestniczek kursu tańca. Studio działa w Raciborzu i Lubomi.

 

- reklama -

Taniec to Twoja pasja? A może dopiero stawiasz pierwsze kroki na parkiecie? Niezależne od tego, na które pytanie odpowiedziałeś twierdząco, Studio Tańca i Ruchu Efect to coś dla Ciebie.

Taniec wyzwala wiele uczuć – pasję, radość, zmysłowość – a przy tym jest najlepszą formą zabawy. Taniec towarzyski jako forma rozrywki uprawiany jest od początku XX wieku. Każdy taniec ma inny charakter, tempo i rytm. Różnią się schematem ruchów i muzyką. Taniec towarzyski dzieli się na standardowy: walc angielski, tango, walc wiedeński, fokstrot i quickstep oraz latynoamerykański: samba, cha-cha, rumba, passodoble i jive.

 

Jednak Studio Tańca i Ruchu EFECT nie ogranicza się tylko do tańca towarzyskiego. EFECT to szkoła tańca dla dzieci, młodzieży i dorosłych, która powstała z myślą o wszystkich, którzy w przyjaznej atmosferze i w niepowtarzalnym klimacie chcą ciekawie i aktywnie spędzić czas, dbają o własne zdrowie i sylwetkę, chcą nauczyć się tańczyć, a tych, którzy już to potrafią mogą doskonalić swoje umiejętności taneczne i nauczyć się nowych.

 

Oferta Studia to:

Kursy tańca towarzyskiego, kursy tańca okolicznościowe np. sylwestrowe jak również: Kursy tańca użytkowego – Discofox, "dwa na jeden", który jest jednym z najprostszych, najchętniej tańczonych i najbardziej znanych tańców użytkowych. Uniwersalność tego tańca pozwala tańczyć do prawie każdego utworu na różnorodnych imprezach typu wesela, zabawy, studniówka czy sylwester.

 

 

Kursy dla par narzeczeńskich – to możliwość spokojnego przygotowania się do pierwszego tańca oraz możliwość nauczenia się podstawowych kroków, dzięki którym przez ten wyjątkowy wieczór nie będziecie Państwo schodzić z parkietu. Zdobyte umiejętności przydadzą się nie tylko podczas przyjęcia weselnego.

 

Kursy tańca PREMIUM  – jest przeznaczony dla osób, które w kameralnym gronie pragną nauczyć się tańczyć. Mała liczba osób zapewni Wam szybkie postępy w nauce tańca. Sami możecie stworzyć kurs tańca Premium zapraszając swoich znajomych i zgłaszając się do Studia.

 

 

Osoby, które ukończyły roczny kurs tańca mogą dołączyć do Grupy Tańca Hobby. W ofercie są także zajęcia latino solo dla pań, hip-hop dla dzieci i młodzieży, zumba i lekcje indywidualne. Ogromną popularnością i uznaniem wśród uczestników  cieszą się kursy tańca i zajęcia indywidualne. Czego dowodem są poniższe wypowiedzi par, które w różnym czasie uczestniczyły w tych zajęciach.

 

Ola i Lucjan – razem z mężem zapisaliśmy się na zajęcia indywidualne do Lucyny Kurzydem, przygotowujące do pierwszego tańca weselnego. Nie wierzyłem, że coś z naszego "beztalencia" można zrobić! Nigdy w życiu nie tańczyliśmy tańców towarzyskich! Ale już od pierwszych zajęć pokochaliśmy taniec! Pomimo, że jesteśmy parą troszkę wstydliwą to dzięki niesamowicie przyjaznej atmosferze jaką stworzyła Lucyna przełamaliśmy nasz wstyd i z chęcią ćwiczyliśmy wszystkie taneczne figury. Lucyna to naprawdę wspaniała i ciepła osoba z ogromną pasją do tańca. Ostatecznie nasz taniec wyszedł rewelacyjnie, goście weselni byli w ogromnym, naprawdę OGROMNYM szoku mając ciarki i łzy w oczach! Czuliśmy się jakbyśmy zatańczyli jak gwiazdy z programów tanecznych! Naprawdę każdemu polecamy Studio Tańca i Ruchu EFECT, bo jesteśmy żywym przykładem na to jak z niczego stworzono nienagannych tancerzy, którzy dzięki zdobytym umiejętnościom, już nigdy nie będą podpierać ścian na imprezach.

 

Magdalena – zdecydowaliśmy się na uczestnictwo w zajęciach ponieważ chcieliśmy się przygotować do ślubu. Stwierdziliśmy, że takie „obycie z parkietem” może nie uczyni nas tancerzami, ale pozwoli nam się czuć pewniej. Tak tez się stało, co więcej minął rok od naszego ślubu a my ciągle chodzimy na zajęcia! Bardzo szybko się okazało, że Lucyna jest sympatyczną osobą, przed którą nie czujemy strachu. Nie zawsze pamiętamy kroki z poprzednich zajęć, a do tego jej umiejętności i jej niesamowita aparycja motywują do tańczenia. Te zajęcia są dla nas ważne, bo dzięki nim możemy z mężem spędzać wspólnie czas, robiąc coś dla siebie. Jest to również coś intymnego, coś, co nas zbliża. Mieliśmy także okazję poznać ludzi, z którymi spędzamy czas nie tylko na parkiecie. A wszystko to zawdzięczamy Lucynie. Nie czujemy presji, czy wstydu dzięki czemu z chęcią chodzimy na zajęcia. Mam wrażenie, że znam Lucynę od lat, niczym dobra znajomą. Zapisanie się na zajęcia to inwestycja, która opłaciła się na każdy możliwy sposób.

 

Karolina i Jacek – do skorzystania z zajęć skłoniła nas uroczystość wesela, na którą chcieliśmy przygotować profesjonalnie pierwszy taniec. O Studiu Tańca Efekt dowiedzieliśmy się przede wszystkim z internetu. Chcieliśmy usłyszeć szczera opinię o naszych możliwościach tanecznych, a co za tym idzie skorygować błędy, które popełnialiśmy. Zajęcia prowadzone były zawodowo, a Lucyna okazała się cierpliwym i wyrozumiałym nauczycielem. Jej doświadczenie oraz uwagi, które nam przekazała sprawiły na twarzach naszych gości weselnych zaskoczenie i podziw dla efektów jej pracy. Jest uśmiechniętą, szczerą i otwartą na nowych ludzi osobą, a także konkretną i rzeczową nauczycielką. Jesteśmy bardzo zadowoleni i bez wahania możemy polecić ją innym parom. 

 

Najbliższe kursy tańca i zajęcia latino solo rozpoczynają się 5 października w Raciborzu oraz 2 października w Lubomi.

 

Studio Tańca i Ruchu EFECT prowadzi swoją działalność w Raciborzu i Lubomi. Więcej informacji na temat organizowanych zajęć i zapisów można znaleźć na stronie internetowej www.taniec-efect.pl , na profilu Facebook https://www.facebook.com/StudioTancaiRuchuEfect?ref=hl   lub pod numerem telefonu 669 00 30 40.

 

Artykuł sponsorowany

 

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

3 KOMENTARZE

  1. Polecam!!!! Chodzę tam na kurs od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony 🙂 Nie podpieram już ścian na imprezach

  2. monia

    Super sprawa 🙂 Skorzystam.

  3. JZ

    Parodia kursu, instruktorka na niczym się nie zna. Ruchy wyćwiczone z youtuba… Zmarnowany czas i pieniądze…

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here