Prezydent liczy na 400 amatorów kąpieli dziennie

13

411 -tyle każdego dnia  osób musi odwiedzać aquapark, by nie przynosił strat. – Mamy ambicje, by pływalnia się bilansowała – twierdzi prezydent. Póki co, trwają wyliczenia ile osób ma tam pracować i ile będą zarabiać.

 

- reklama -

Wiadomo już, że za zarządzanie obiektem będzie odpowiedzialny Krzysztof Borkowski, który do tej pory był szefem Areny Rafako. Na przygotowanie planu fukcjonalno – użytkowy prezydent daje mu 2 miesiące. Plan ma obejmować m.in. wielkość zatrudnienia czy wysokość wynagrodzeń. Póki co zwizytował on kilka okolicznych aquaparków celem porównania jak działają i przeszczepienia wzorców na nasz grunt.

 

– Mamy ambicje, by obiekt nie przynosił strat – zdradza prezydent. Czym powodowany jest ten optymizm? H2Ostróg nie jest tak duży ani tak kosztowny w utrzymaniu jak słynna, generująca wielomilionowy dług pływalnia w Rudzie Śląskiej. Z wyliczeń wynika, że aby basen wyszedł na zero, musi go odwiedzać średnio 411 osób dziennie. Tymczasem na basen w Żorach, mniejszy jeśli chodzi o rozmiar i co za tym idzie – liczbę atrakcji – każdego dnia przychodzi 1100 osób.

 

Prezydent wierzy, że tradycyjne zamiłowanie raciborzan do krytych basenów ściągnie pożądaną liczbę amatorów  kąpieli do pływalni na Ostrogu.

 

Paweł Strzelczyk

 

 ———————————————

 

patrz także:

 

 

Remont Zamkowej. Zdążą przed otwarciem aquaparku?

Czerwiec 2014 roku to zdaniem prezydenta Lenka realny termin oddania do użytku ul. Zamkowej po remoncie. Wiadomo, że będzie ona dwukierunkowa i pozbawiona możliwości parkowania. Co jeszcze mówią władze o remoncie?

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

13 KOMENTARZE

 1. JaK

  Jak będę chciał się wykompać to sobie do wanny wody naleję. A do aqua-szajsu chodzić nie będę.

 2. POgratulować rachunkowego optymizmu..no,ale skoro słynący z optymizmu Vincent Sami Wiecie Który tez się POmylił w obliczeniach budżetowych…

 3. cyrk

  Dziwne, że już wiedzą, kto będzie zarządzać , a gdzie konkurs? Poźniej będzie gadanie, że nie wiedzieli iż konkurs powinien być w placówce podległej miastu. Kiedy ta samowolka się skończy?

 4. wydawać kase na fikcje. Kryteria można odPOwiednio przygotować . I tak wygra … naszLEPSZY.

 5. Domagamy Się Konkursu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. My ...

  ,,to se mozemy,, …
  przy urnach stanąc … albo jako ,,utopcy,, PO HA2O ,,skoczyć,, .

 7. kino pada bo ludzie nie chodzą a basen to będą szturmować?!

 8. rekin

  ja to tesz nie bendem siem tam kompac, nie nie nie

 9. js

  i ja też nie bedę tam chodził dopiero chyba gdy odejdzie Lenk i Wojnar z ich grupą to zacznę chodzić .Taki protest przeciwko tej obecnej beznadziejnej i podejrzanej władzy.

 10. ,,liczy,, .
  Nie zna POwiedzenia[b] „umiesz liczyć, licz na siebie”[/b] ?

 11. „[color=#4c4c4c; font-size: 11.818181991577148px; text-align: justify]Mamy ambicje, by obiekt nie przynosił strat ” – nie no, cóż za ambitny prezydent![/color]

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here