Siedlaczek jak Tusk. Nie do ruszenia w Platformie

5

Podczas zjazdu Platformy Obywatelskiej w powiecie raciborskim wyłoniono przewodniczącego. Kolejny raz funkcję tę będzie pełnił Henryk Siedlaczek. Wybrano także członków rady PO w powiecie.

– Zjazd PO RP w powiecie raciborskim wybrał właśnie nowe władze. Zostałem wybrany na kolejną kadencję jako Przewodniczący – informuje poseł Henryk Siedlaczek. Do Rady PO RP w powiecie raciborskim wchodzą również: Staroń Jerzy, Gumieniak Władysław, Kocur Łukasz, Barbara Halfar, Przyłęcki Paweł, Mika Stanisław, Lenk Mirosław, Lenartowicz Gabriela, Świerczewski Piotr, Roman Skarupa, Krystyna Weygand, Padewski Maciej, Artur Wierzbicki oraz Piotr Olender. Zjazd odbył się w poniedziałek 30 września.

- reklama -

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

5 KOMENTARZE

  1. cyrk

    W Raciborzu o jakieś partii, to się słyszy tylko, jak się wybierają. Czy to dotyczy PO i PIS lub SLd i PSL-u. Nic nie wiadomo o ich działaniach na rzecz miasta i powiatu.

  2. Odbył się zjazd PZPR i wybrano przewodniczącego Henryka Siedlaczka.

  3. Wilczek

    Ruszyć da się wszystkich, troche czasu

  4. akuku

    A to ci niespodzianka – wybrali Siedlaczka. No a kogo mieli wybrać, skoro Siedlaczek z tymi pokrętnymi PO-skimi poglądami doszedł tak daleko, to myślą, że i im się uda.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here