
Ogromny sukces pierwszej edycji koncertu "Śląski Szlagier Fest" skłonił organizatorów do powtórzenia tej imprezy – odbędzie się ona już 13 października o godzinie 16.00.W niedzielę, 13 października w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie odbędzie się druga edycja koncertu "Śląski Szlagier Fest". Podczas imprezy na scenie będzie można zobaczyć gwiazdy śląskiej listy przebojów telewizji TVS – grupę Fest, iRoxana, Claudię i Kasię Chwołek oraz Krzysztofa Procka. Bilety w cenie 25 i 30 złotych do nabycia w kasie MOK w Pszowie.
/p/





![Jak naprawdę wygląda życie na statku? Spotkanie z Miłoszem Szymańskim w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Jak naprawdę wygląda życie na statku? Spotkanie z Miłoszem Szymańskim w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/milosz-szymanski.jpg)

![„Racibórz prozą zaczarowany” po raz dwunasty. Znamy zwycięzców konkursu [ZDJĘCIA] „Racibórz prozą zaczarowany” po raz dwunasty. Znamy zwycięzców konkursu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/slawek-gortych-21.jpg)




![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)
![Czy artysta ma prawo przekraczać granice? Debata na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/debata-mlodych-stacja-mlodych.jpg)




![Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu [ZDJĘCIA] Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/10/kpp-raciborz-komendant-tomasz-hynek.jpg)









