Nowy parking w Raciborzu: zrobimy to przed terminem!

5

Trwają prace przy budowie nowego parkingu pomiędzy ulicami Lwowską, Opawską i Ogrodową w Raciborzu. Robotnicy zapewniają, że prace zostaną zakończone przed terminem. Zobacz jak przebiega budowa parkingu – zdjęcia>>>
Sześć tygodni temu rozpoczęły się prace przy " Budowie parkingu na terenie gminnym pomiędzy ulicami Lwowską, Opawską i Ogrodową w Raciborzu". Sprawdziliśmy, jak przebiegają prace przy realizacji wartej 450 tys. zł inwestycji. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem zdjęciowym poniżej.


Prace przy budowie parkingu przebiegają intensywnie, o czym najlepiej wiedzą mieszkańcy pobliskich bloków (zdjęcia wykonano w czasie przerwy). Budowa parkingu pomiędzy ulicami: Lwowską, Opawską i Ogrodową w Raciborzu – zdjęcia>>>
Wykonawca inwestycji został wyłoniony w czerwcu br. roku. W gminnym przetargu zwyciężyło Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Arkadiusza Kühna z Krzyżanowic, które zdecydowało się podjąć zadania za 450 tys. zł (brutto). Przedsiębiorstwo z Krzyżanowic na realizację inwestycji ma czas do końca czerwca 2014 roku, choć na placu budowy dowiedzieliśmy się od pracowników, że jeśli zima nie będzie sroga, to prace z pewnością zostaną zakończone wcześniej. Na parking będzie się składać 57 miejsc dla samochodów o wymiarach 5×2,5 m oraz 3 miejsca postojowe przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych o wymiarach 5×3,6 m.

- reklama -

/Wojciech Żołneczko/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

10 miejsc, w których najtrudniej zaparkować

Kierowcy w Raciborzu borykają się z brakiem miejsc parkingowych. Nie tylko na osiedlach, ale także przy drogach, urzędach, szkołach i innych instytucjach użytku publicznego. Zobacz 10 miejsc, w których najtrudniej zaparkować.

Przy szpitalu powstanie nowy, płatny parking

A. Hajduk nie chce rozwiązywać problemów z parkowaniem przy szpitalu wprowadzając opłaty. Jednakże nie wyklucza wykorzystania na tej zasadzie skrytego do tej pory dla "klientów" szpitala innego parkingu.

Szalet w Parku Roth: wkrótce powstanie dokumentacja

Pytania radnych o szalet w Parku Roth padły na podatny grunt i wykiełkowały… Urzędnicy poważnie podeszli do problemu – najpierw ogłoszono przetarg na opracowanie dokumentacji "posadowienia szaletu".

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

5 KOMENTARZE

 1. Bro

  firma lokalna…. to KLUCZ do sukcesu. firma lokalna nie spartoli roboty, bo wie ze wiecej nikt jej do roboty nie wezmie… SKANSKA sie dlubie przy wilenskiej i warszawskiej >>> konca nie widac i co? nico… beda opoznienia a tu prosze: DAMY RADE!

 2. PO

  Tak Władze Raciborza Przejely Sie Planem Ozywienia Ulicy Dlugiej. Buduja Kolejny Parking Na Opawskiej.

 3. tja

  Cóż za entuzjazm! Nawet wykrzyknik się pojawił! Niemożliwe! A co do obeitnic – uwierzymy, jak zobaczymy.

 4. ech

  i na co komu ten parking?

 5. rp

  NIE DA sie tego czytac, tego narzekania. brakuje parkingow – zle, robia parkingi – tez zle. zdecydujcie sie k**** ludzie!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here