
Kompletnie pijany mieszkaniec powiatu rybnickiego został zatrzymany w Raciborzu-Markowicach. Co ciekawe, do zatrzymania doszło przypadkiem – na zachowanie kierującego zwrócił policjantom uwagę jeden z klientów stacji paliw.
publ. /żet/
——————————————————————————————————————–
Polecamy również:
Racibórz policja: 45 mandatów za przekroczenie prędkości
W miniony piątek raciborska drogówka prowadziła działania "prędkość". Wyniki akcji nie napawają optymizmem: kierowcy nagminnie przekraczają dozwoloną prędkość. Działania prędkość – szczegóły>>>
Wypadek na ul. Ocickiej: motocyklista w szpitalu
Do groźnego wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Ocickiej i Katowickiej w Raciborzu. W zdarzeniu brały udział dwa samochody i jeden motocykl. [AKTUALIZACJA] Racibórz: wypadek na Ocickiej – zdjęcia>>>
Wypadek w Żerdzinach: sprawca miał 2 promile
Pięciu nietrzeźwych kierujących, wypadek i groźna kolizja – to bilans drogowy minionego weekendu. Nietrzeźwy "rekordzista" miał 2 promile i spowodował wypadek na DW 416 w Żerdzinach – szczegóły>>
——————————————————————————————————————–
Podziel się informacją lub napisz własny artykuł na forum.
Dodaj Temat na:
forum.raciborz.com.pl
——————————————————————————————————————-




![Karin Lednická gościem raciborskiej biblioteki [ZDJĘCIA] Karin Lednická gościem raciborskiej biblioteki](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/karin-lednicka.jpg)
![Drony, muzyka i szkolenia. Nowe inicjatywy w Tkalni w Kietrzu [ZDJĘCIA] Drony, muzyka i szkolenia. Nowe inicjatywy w Tkalni w Kietrzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/tkalnia-ekologiczna.jpg)
![O zimnych kąpielach w bibliotece na Ostrogu. Naukowe spojrzenie na morsowanie [ZDJĘCIA] morsowanie raciborz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/morsowanie-raciborz.jpg)
![Refleksja nad codziennością zamiast noworocznej presji w Bibliotecznym Kręgu Kobiet [ZDJĘCIA] Refleksja nad codziennością zamiast noworocznej presji w Bibliotecznym Kręgu Kobiet](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/biblioteka-kobiet.jpg)
![Udany start Łamatorów podczas turnieju w Bieruniu [ZDJĘCIA] Udany start Łamatorów podczas turnieju w Bieruniu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/lamator-raciborz-14.jpg)




![Mali artyści spotkali się na warsztatach ceramicznych w Markowicach [ZDJĘCIA] Mali artyści spotkali się na warsztatach ceramicznych w Markowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/warsztaty-biblioteka-markowice.jpg)
![Jak zachęcić dzieci do czytania? Bibliotekarze z Raciborza i Karwiny o promocji czytelnictwa [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/biblioteka-karwina.jpg)


![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)












Jakby kogoś zabił to miałby nauczkę do końca życia!