Budo Gala 2013: japońska samoobrona dla pań

14 października rozpoczną się zajęcia dla kobiet z japońskiej samoobrony. Kurs towarzyszy festiwalowi BUDO GALA 2013. Czterodniowe szkolenie ma otwarty charakter i jest darmowe, wystarczy jedynie się zapisać.

Kurs japońskiej samoobrony to jedna z licznych imprez odbywających się w Raciborzu w ramach II Interdyscyplinarnego Festiwalu Kultury i Sztuki Japonii BUDO GALA 2013. Adresowane do pań za całego powiatu raciborskiego szkolenie rozpocznie się 14 października (poniedziałek).

– Szkolenie będzie miało intensywny charakter, zajęcia odbywać się będą codziennie przez cztery dni, od godziny 18.00 do 20.00 w Arenie Rafako. Podczas tych spotkań będziemy wykorzystywać elementy techniczne japońskich sztuk walki. Na kurs składają się cztery treningi, ale zawrzemy w nich wszystko, co najistotniejsze w samoobronie. Nie zabraknie także scenek sytuacyjnych, podczas których będzie można wykorzystać nabyte umiejętności – podkreśla sensei Jacek Ostrowski z Raciborskiego Ośrodka Aikido, pomysłodawca Festiwalu BUDO GALA, organizator kursu  samoobrony.


Panie chcące wziąć udział w kursie powinny wysłać swoje zgłoszenie (imię, nazwisko, dane kontaktowe) na adres sensei Jacka Ostrowskiego: [email protected]

- reklama -

Prowadzącymi zajęcia będą profesjonalni instruktorzy z Polski oraz zagranicy. Poza ćwiczeniami praktycznymi panie wezmą udział w pogadankach, będą mogły obejrzeć również filmy instruktażowe i porozmawiać ze specjalistami.

Współorganizatorami kursu są Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu oraz raciborska Straż Miejska. Dzięki uprzejmości dyrekcji Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu, szkolenie odbędzie się w Arenie Rafako, przy ulicy Łąkowej 31 w Raciborzu.  Panie chcące wziąć udział w kursie powinny wysłać swoje zgłoszenie (imię, nazwisko, dane kontaktowe) na adres sensei Jacka Ostrowskiego – [email protected] Zajęcia są darmowe i otwarte dla pań w każdym wieku. Wybierając się na szkolenie trzeba koniecznie pamiętać o miękkim obuwiu zmiennym i stroju sportowym.

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

I Światowy Zlot Sobowtórów Mistrzów Sztuk Walki w Raciborzu

W sobotę, 12 października o godz. 20.00 na Przystanku Kulturalnym "Koniec Świata" w Raciborzu odbędzie się I Światowy Zlot Sobowtórów Mistrzów Sztuk Walk.

Budo Gala w Raciborzu – pokazy mistrzów

Kulminacja II Budo Gali będzie miała miejsce 19 października o godz. 17.00 w Arenie Rafako w Raciborzu. Tam właśnie będzie można podziwiać pokazy sztuk walki największych mistrzów.

Budo Gala w Raciborzu – pokazy mistrzów [WIDEO]

Przez cały weekend w Raciborzu trwał I Interdyscyplinarny Festiwal Sztuki i Kultury Japońskiej "Budo Gala". Głównym punktem programu były pokazy mistrzów, które przyciągnęły do Areny Rafako mnóstwo widzów.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here