Kradzież z włamaniem na Batorego

1

Do wyjątkowo zuchwałej kradzieży doszło w Raciborzu na ul. Batorego, pod samym nosem Urzędu Miasta i Straży Miejskiej. Złodzieje włamali się do jednego z biur… Racibórz – kradzież na Batorego – szczegóły>>> Miniona doba należała do wyjątkowo spokojnych. Wyjątkiem jest zdarzenia, do którego doszło na ul. Batorego w Raciborzu. Do jednego z biur włamali się złodzieje. Ich łupem padła kamera samochodowa i pieniądze. Straty działającej w biurze firmy wyniosły 465 zł.

- reklama -

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Lasaki: Ciało mężczyzny znalezione na brzegu Odry

W Lasakach (gmina Rudnik) na nabrzeżu Odry znaleziono zwłoki mężczyzny. Policja podejrzewa, iż może być to ciało zaginionego 16 października mieszkańca Sławikowa. W piątek weryfikacji dokona rodzina zaginionego.

Akcja trzeźwość: 12 pijanych kierowców, rekord w Krowiarkach

Wyniki policyjnej akcji "trzeźwość" nie napawają optymizmem. Podczas licznych kontroli policja ujawniła 12 pijanych kierujących… Niechlubny "rekord" padł w Krowiarkach, gdzie fiatem kierowała kobieta – miała 2,5 promila.

Kolejni sprawcy porwania i pobicia za kratkami

W poniedziałek Sąd Rejonowy na podstawie zebranych materiałów na wniosek prokuratora wobec 2 mężczyzn w wieku 35 i 40 lat zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. darki

    Heh, jak to mówią „najciemniej pod latarnią”. Z resztą największe przekręty też się dzieją tuż pod okiem straży miejskiej – w Urzędzie Miasta.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here