Dzieci na Ocicach mają nowy plac zabaw!

1

Uczęszczające do szkoły na Ocicach dzieci mogą już korzystać z nowego placu zabaw. Warta 127 tys. zł inwestycja została zrealizowana w ramach rządowego programu Radosna Szkoła. Ocice – otwarcie placu zabaw – zdjęcia>>>

Jesienna pogoda nie przeszkodziła uczniom Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Raciborzu w rozkoszowaniu się atrakcjami, które zapewnia nowy plac zabaw. W uroczystym otwarciu placu zabaw wzięła udział wiceprezydent Raciborza Ludmiła Nowacka, naczelnik wydziału w urzędzie miasta Marek Kurpis, dyrektor placówki Andrzej Skurk, nauczyciele oraz rzecz jasna dzieci.
– Plac zabaw został zbudowany w ramach rządowego programu radosna szkoła. Ten program pozwala na dofinansowanie tego typu inwestycji w 50 proc. ze strony władz rządowych, drugie 50 proc. dokładają władze samorządowe. w naszym przypadku całkowita kwota to jest 127,7 tys. zł. – mówił dyrektor ZSP nr 2.

/Wojciech Żołneczko/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

W Studziennej dopłaca się 400 zł na ucznia, w Ocicach 6 tys!

W Szkole Podstawowej nr 5 w Studziennej miasto dopłaca do kosztu kształcenia jednego ucznia 400 zł, podczas gdy w Szkole Podstawowej nr 7 w Ocicach ponad 6,7 tys. zł. Skąd tak duża dysproporcja w dopłatach?

Budo Gala 2013: gry i zabawy dla dzieci w Arenie Rafako

Festiwal kultury japońskiej Budo Gala zapewnia atrakcje nie tylko dla dorosłych. W ramach "Mojego pierwszego kroku" dzieci wzięły udział w zajęciach z mistrzami wschodnich sztuk walki! Budo Gala 2013 – dzieci – zdjęcia>>>

Koniec poszukiwań 59-latka ze Sławikowa

W środę około godziny 17:30 zakończyły się poszukiwania zaginionego kilka dni temu 59-letniego mieszkańca Sławikowa. Raciborscy policjanci ustalają okoliczności i przyczyny śmierci mężczyzny znalezionego w pobliżu Odry.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. na Ocicach taki plac zabaw był dużo mniej potrzebny niż w dzielnicach w centrum.
    no i szkoda, że Nowacka tak brzydko się starzeje – trzeba ją wymienić na młodszy model.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here