Najlepsi zawodnicy w Speed Stacks rywalizowali w Raciborzu

7

W niedzielę w Arenie Rafako w Raciborzu odbyły się Mistrzostwa Polski Speed Stacks. Spotkali się tam najlepsi zawodnicy. Rywalizacja była naprawdę zacięta. Zobacz zdjęcia – Mistrzostwa Polski Speed Stacks.

Speed Stacks to bardzo efektywna dyscyplina sportu i rekreacji, polegająca na układaniu kubków na czas. Patronat honorowy na zawodami objęli Profesor Jerzy Buzek oraz Starosta Raciborski.

- reklama -

 

 

 

 

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

7 KOMENTARZE

 1. liczyć na patronat honorowy naszych decydentów w liczeniu ilości spadających codzień liści z drzewa przed moim oknem ?

 2. Timon

  Można liczyć. Ale… najpierw należy opracować regulamin, zasady, zdobyć środki na przeprowadzenie zawodów, postarać się o patronaty medialne, zdobyć gwarancję udziału w zawodach ok, 100 osób, zaprojektować i wykonać medale. A potem tylko kilkanaście godzin ciężkiej pracy. I już. Gotowe. Można zabiegać o patronat…

 3. wtf

  Cooo? Jerzy Buzek onjął patronatem układnaie kubków? Swiat zwariował, co za bzdura.

 4. Już nie ma pan premier co robić, tylko patronować głupkowatym imprezom. Swoją drogą, ciekawe kogo zna w Raciborzu, że udało się go namówić na taką akcję.

 5. Rebus

  Wypowiadać się o imprezie, nie mając zielonego pojęcia na jej temat, to szczyt ignorancji i arogancji!

 6. A co tu trzeba wiedzieć – układali kubki. No chyba nie stoi za tym jakaś wielka ideologia czy praca na rzecz rozwoju. A może się mylę?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here