X edycja Wiatraków. Ostatni dzień

3

Niedziela była ostatnim dniem tegorocznej edycji Raciborskiego Festiwalu Podróżniczego Wiatraki. Uczestnicy obok rzeczywistego zwiedzania zamku wirtualnie odwiedzili m.in. Islandię, Kubę i Tybet. Wiatraki >>> zdjęcia.

Niedzielne atrakcje Wiatraków rozpoczęło zwiedzanie zamku. Dalsze punkty programu to m.in. Anna Olej Kobus i Krzysztof Kobus – "Podróżuj z dzieckiem", Bartosz Piziak, Marcin Mentel – "Tanie latanie", Janusz Mendyk – "Trekking wokół Annapurny", Bartek Piziak – "Islandia kraina inspiracji", Adam Sanocki – "Tybet dzisiaj – wnioski i rekomendacje po Specjalnym Spotkaniu Organizacji na Rzecz z Tybetu w Dharmasali w listopadzie 2012 roku", Anna Olej Kobus i Krzysztof Kobus – "Kuba – Muzeum niespełnionych marzeń", Eliza Kubarska i David Kaszlijiwski – "Tioman na niezapomnianej górze",  Co się wydarzyło na wyspie Pam – film i spotkanie z reżyserką Elizą Kubarską.

- reklama -

 

/ps/

 

 ——————————————–

 

zobacz także:

 

Drugi dzień Raciborskiego Festiwalu Wiatraki zakończył się występem zespołu Cocotier (zobacz zdjęcia). Na zamku zabrzmiały rytmy z pogranicza flamenco, folku, jazzu, latino oraz gipsy.
 
 
 
Marta Sziłajtis-Obiegło była jednym z gości specjalnych festiwalu Wiatraki 2013. – W czasie sztormu w jachcie jest jak w pralce, a stanowiły one połowę mojej podróży – wspomina. Zobacz zdjęcia ze spotkania z żeglarką>>

 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

3 KOMENTARZE

  1. mega

    Festiwa był super! Wielkie dzięki Dawidowi i osobom, które go zorganizowały. Jestem dumna, że taka impreza ma miejsce w moim mieście! Już czekam na kolejną edycję!

  2. Ewa11

    Ludzie, kto robił te zdjęcia?? Jednemu z najprzystojniejszych przedstawicieli wspinaczy polskich tak zwampirzyć oczy? Trzymajcie mnie!

  3. do Ewa

    Naprawdę uważasz, że on jest przystojny? Daj spokój.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here