Strzelanina na Żółkiewskiego, ranny 27-latek

6

Sceny jak z filmu rozegrały się na Żółkiewskiego. Wyproszony z lokalu mężczyzna wyciągnął broń i zaczął strzelać do ludzi. Ranę postrzałową odniósł 27-letni raciborzanin. Strzelanina na Żółkiewskiego>>> 2 listopada, ok. godz. 1.00 w kompleksie handlowo-usługowym przy ul. Żółkiewskiego doszło do strzelaniny. Wyproszony z lokalu 34-letni mężczyzna wyciągnął broń i zaczął strzelać do grupy ludzi. Ogółem padło 6 wystrzałów, jeden z nich dosięgnął 27-letniego mężczyzny.

Napastnik został zatrzymany i przewieziony na komendę policji. Miał 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Ranny 27-latek został przewieziony do szpitala. Rana nie jest groźna (kula utkwiła w nodze), jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Do tej pory (13:43, 02.11.13) nie udało się odnaleźć broni, z której strzelał mężczyzna. Policja bada miejsce zdarzenia, więcej informacji przekaże najprawdopodobniej  w poniedziałek (04.11.13).

- reklama -

Ok. godz. 14.00 (02.11.13) po kryminalnych nie było już śladu na miejscu zdarzenia. Okoliczni mieszkańcy są zbulwersowani sprawą. – Było spokojnie, to otworzyli bar, strach tutaj przychodzić. A dzieci mają tutaj swój klub, ludzie robią zakupy… – powiedział nam jeden z mieszkańców.

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Motorowerzysta wymusił pierwszeństwo na fordzie [ZDJĘCIA]

Chwila nieuwagi kosztowała młodego motorowerzystę strzaskany skuter i potłuczoną nogę. Kierujący wymusił pierwszeństwo na skręcającym fordzie mondeo. Racibórz Podwale – kolizja motorowerzysta – zdjęci>>>

Rudy: mazda wjechała w nadjeżdżającą z naprzeciwka scanię

Niewiele zabrakło, aby zderzenie mazdy z samochodem ciężarowym w Rudach skończyło się tragedią. Dzięki przytomności kierującego ciężarówką nie doszło do czołówki. Rudy: mazda zderzyła się z ciężarową scanią – zdjęcia>>>

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

6 KOMENTARZE

 1. cyrk

  Efekt bezstresowego wychowania.

 2. :P

  34 lata to chyba jeszcze wiek, kiedy nie bylo bezstresowego wychowania:P

 3. pare dni czlowieka w mieście nie ma i bandziory zaczyanja sie strzelac po knajpach, pruszków normalnie

 4. aga

  DOkładnie, było tu spokojnie, wszyscy się znali, lubili, szanowali. Odkąd jest ten bar zaczyna się strach, że coś się może stać – ludzie pijani, agresywni – boję się z domu wieczorem z psem wychodzić.

 5. koko

  pytanie kto jest prezesem spółdzielni? kto wynajmuje lokal? co na to przewodniczący rady miasta? Teraz na lokal mówi się salun z baborowa.

 6. hm

  A to nie jest Spółdzielnia Nowoczesna? To by wyjaśniało skąd tam takie buractwo.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here