
Dnia 30.10.2013 dzieci 5 i 6 – letnie były w szkole na przedstawieniu pt.:
„Co słychać w lesie”Nasze przedszkole kontynuuje współprace ze Szkołą Podstawową nr 15 w Raciborzu.
Dnia 30.10.2013 dzieci 5 i 6 – letnie były w szkole na przedstawieniu pt.:
„Co słychać w lesie”
w wykonaniu uczniów klasy III c. Niektórzy uczniowie to absolwenci naszego przedszkola.
Mali aktorzy w ciekawy sposób przedstawili życie leśnych zwierząt oraz ciekawostki z życia w lesie.
Przedstawienie bardzo podobało się przedszkolakom. W miłej atmosferze i pełni wrażeń dzieci wróciły do przedszkola.




![O zimnych kąpielach w bibliotece na Ostrogu. Naukowe spojrzenie na morsowanie [ZDJĘCIA] morsowanie raciborz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/morsowanie-raciborz.jpg)
![Refleksja nad codziennością zamiast noworocznej presji w Bibliotecznym Kręgu Kobiet [ZDJĘCIA] Refleksja nad codziennością zamiast noworocznej presji w Bibliotecznym Kręgu Kobiet](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/biblioteka-kobiet.jpg)







![Mali artyści spotkali się na warsztatach ceramicznych w Markowicach [ZDJĘCIA] Mali artyści spotkali się na warsztatach ceramicznych w Markowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/warsztaty-biblioteka-markowice.jpg)
![Jak zachęcić dzieci do czytania? Bibliotekarze z Raciborza i Karwiny o promocji czytelnictwa [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/biblioteka-karwina.jpg)


![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)
![Przedszkole nr 14 w Raciborzu świętowało 60-lecie [ZDJĘCIA] Przedszkole nr 14 w Raciborzu świętowało 60-lecie](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/04/przedszkole-nr-14-raciborz.jpg)
![Studentki ANS w Raciborzu odwiedziły Przedszkole nr 14 [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2023/12/przedszkole-nr-14-raciborz-ans.jpg)
![Raciborskie przedszkolaki na warsztatach kulinarnych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2023/10/przedszkole-nr-15-16-raciborz.jpg)



