
33-letnia Christine cierpi na stwardnienie rozsiane. Ma sparaliżowane kończyny i może poruszać tylko głową. Choroba nie pozbawiła jej jednak ironicznego dystansu do świata oraz pogody ducha. Przykuta do wózka inwalidzkiego, nie ma wielu możliwości podróżowania, udaje więc osobę wierzącą, by zabierano ją na kościelne wycieczki, gdyż tylko wtedy ma zapewnioną właściwą opiekę.
RCK Dom Kultury "STRZECHA" – Kino Przemko
ul. Londzina 38
Racibórz
tel. (032) 415 32 14
gatunek: Dramat
produkcja: Austria, Francja, Niemcy
premiera: 29 stycznia 2010 (Polska) 5 września 2009 (świat)
reżyseria: Jessica Hausner
scenariusz: Jessica Hausner
14 listopada 2013r. – godz. 18.00 – „Kino Wartości”
Wstęp 5zł






![Opowieść o Camino de Santiago w bibliotece na Ostrogu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/santiago-klub-przyjaciol-biblioteki.jpg)
![Kawiarenka Seniora: rozmowy o świętach, zdrowiu i codziennych wyzwaniach [ZDJĘCIA] Kawiarenka Seniora: rozmowy o świętach, zdrowiu i codziennych wyzwaniach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/kawiarenka-seniora.jpg)
![Złote medale zawodników Łamatora na mistrzostwach Śląska [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/lamator-raciborz-11.jpg)




![Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu [ZDJĘCIA] Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przedszkole-nr-10.jpg)
![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)
![Czy artysta ma prawo przekraczać granice? Debata na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/debata-mlodych-stacja-mlodych.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)








