12 godzin pływania non stop na pływalni SMS

3

W Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego trwa maraton pływacki.  – Przez 12 godzin pływania non stop chcemy ustanowić rekord frekwencji na zawodach w Raciborzu – zapewniają organizatorzy.

 

- reklama -

 

 

– Impreza ma charakter wybitnie rekreacyjny. Nie liczy się wynik, ale sam udział i propagowanie zdrowego stylu życia. Liczymy, że znajdzie się odpowiednia liczba osób chcących wziąć udział w naszej zabawie i wspólnie ustanowimy nowy rekord frekwencji – zachęcali do udziału organizatorzy przedsięwzięcia.

 

Każdy z uczestników po pokonaniu 50 m stylem dowolnym otrzymuje pamiątkowy certyfikat udziału w imprezie. Maraton zaplanowano na godziny 8.00 – 20.00. Do wspólnej zabawy zgłosili się uczniowie szkół, mieszkańcy miasta, funkcjonariusze służb mundurowych, a także mieszkańcy z naszego regionu.

 

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

3 KOMENTARZE

  1. super

    Super pomysł, fajnie, że się dzieci do spotru motywuje – to ważne w dobie internetu i telewizji. Niech się dzieciaki ruszają, bo sport to zdrowie. Brawo za taką akcję!

  2. Przyłączam się do braw, bardzo udana i potrzebna akcja!

  3. tatuś

    Moja córcia wzięła udział w tym wydarzeniu i pierwszy raz na jej buzi widziałem taką dumę. Ona naprawdę miała wrażenie, że wzięła udział w czymś wyjątkowo wartościowym i potrzebnym. Ja się z nią zgadzam i dziękuję organizatorom za tę akcję. Marcin.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here