Europa marzeń z cyklu kolejnych „Spotkań z pasjami”

0

W trakcie czwartkowego Spotkania z pasjami wirtualnym gościem w Bibliotece na ul. Kasprowicza oraz w na rynku była prof. Elżbieta Skotnicka – Illasiewicz. A już za tydzień czołowa polska feministka Hanna Bakuła.

 

- reklama -

 

 

Od lat pełniła funkcję doradcy w Komitecie Integracji Europejskiej, a także była członkiem Zarządu Fundacji „Polska w Europie” i Polskiej Rady Ruchu Europejskiego. Obecnie jest wiceprezesem Fundacji „Polska w Europie”.

Pasją Elżbiety Skotnickiej – Illasiewicz są działania społeczne ukierunkowane przede wszystkim na poszerzanie świadomości idei Unii Europejskiej w Polsce. Powołując się na swoje doświadczenia w trakcie spotkania zachęcała seniorów do zaangażowania się w kształtowanie europejskiej rzeczywistości, a tym samym współczesnej Europy.

Kończąc pani profesor zaapelowała abyśmy 25 maja 2014 roku w czasie wyborów do Parlamentu Europejskiego wybrali ludzi mądrych, myślących głównie o Polsce i przyszłej zjednoczonej Europie.

 

Już w następny czwartek 21 listopada zapraszamy na spotkanie z Hanną Bakułą malarką i autorką 12 książek m. in. Ostatni bal: listy do Agnieszki Osieckiej, Hania Bania, Idiotka.

21 listopada (czwartek) godz. 11.00, Biblioteka przy ul. Kasprowicza 12 i Rynek 12

 

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here