Wielka łapa przed zamkiem promuje unijne fundusze

1

Śląskie. Sprawdza się! Pod tym hasłem Śląski Urząd Marszałkowski promuje miejsca, które zmieniły się dzięki funduszom UE. Jednak tylko przy 4 ustawiono ambienty w kształcie dłoni w geście OK! Jednym z nich jest Zamek Piastowski.

 

- reklama -

Zmieniliśmy Śląskie! 1,5 miliarda euro z Funduszy Europejskich, przyniosło w latach 2007-2013 realne efekty, z których korzystamy każdego dnia. Wszystko wskazuje na sukces! – przekonują organizatorzy z ramienia Śląskiego Urzędu Marszałkowskiego. Akcja promocyjna miejsc, w które zainwestowano środki unijne obejmuje wszystkie subregiony województwa śląskiego. W zachodnim, czyli na ziemi raciborskiej, wodzisławskiej, rybnickiej, żorskiej i jastrzębskiej, tą formą promocji wyróżniono m.in. – Zamek Piastowski w Raciborzu, Stare Opactwo w Rudach, krytą pływalnię w Rybniku oraz Miasteczko Westernowe w Żorach. Pełną informację można znaleźć na stronie www.slaskiesprawdzasie.pl. Tam też zamieszczono informację o konkursie organizowanym za pośrednictwem facebook.com (wyłap zmiany!) oraz Instagram. Zachęcamy, by odwiedzić www.slaskiesprawdzasie.pl i spróbować szczęścia.

– Zapraszamy również na zamek, by zobaczyć ambient w kształcie dłoni, szczególnie wieczorem, kiedy jest podświetlony. To jeden z czterech na Śląsku, dla nas duże wyróżnienie, bo świadczy o tym, jaką wagę w Katowicach przywiązuje się do odbudowy naszego zamku – mówi Grażyna Wójcik, dyrektor Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

 

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. eee???

    Ale to rażące g*wno tam na długo nie zostanie, nie? Mam nadzieję, bo to jest paskudne.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here