Konkurs: wygraj karnet na godzinę jazdy konnej!

Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl i wygraj jeden z trzech karnetów na godzinę jazdy konnej. Karnety będzie można wykorzystać w profesjonalnej szkółce jazdy konnej EkoAura w Siedliskach.

 

- reklama -

Szkółka jazdy konnej
Obejmuje wszystkie grupy wiekowe. EkoAura prowadzi zajęcia dla klientów indywidualnych oraz dla grup zorganizowanych przez cały rok. Prowadzi letnie i zimowe rajdy konne, pensjonat dla koni, wycieczki szkolne i przejażdżki wozem.

Hodowla koni
W stadzie EkoAury są konie przeznaczone do rekreacji, do sportu, jest wiele 'młodzieży'. Są też konie przygotowane do sprzedaży. W ofercie znajdują się doskonałe, zdrowe i szkolone przez wykwalifikowane osoby konie z własnej hodowli, krytych doskonałymi ogierami.

 

 
EkoAura
ul. Dąbrowskiego 1
47-420 Siedliska
tel: +48 531 190 030
email: [email protected]

 

 

KONKURS:
Do rozdania mamy trzy karnety na godzinę jazdy konnej w szkółce EkoAura w Siedliskach. Aby wygrać karnet trzeba odpowiedzieć na pytanie: EkoAura prowadzi trzy działalności. Charakterystykę dwóch można znaleźć powyżej (szkółka jazdy konnej, hodowla koni). W jakiej jeszcze działalności specjalizuje się EkoAura? Podpowiedzi na to pytanie można szukać na stronie internetowej EkoAury.

Odpowiedzi można przesyłać do 8 grudnia na adres [email protected] W tytule należy podać "EkoAura konie", a w treści swoje imię i nazwisko. Rozstrzygnięcie konkursu 9 grudnia. Prosimy także o podanie numeru telefonu w celu poinformowania o ewentualnej wygranej.

 

Zwycięzcy:

 Ewelina Synowska,
Marcin Panek
Beata Gronowicz,

 

 

 

 

Regulamin konkursu:
 
O wygranej decyduje grono redakcyjne, które w wyniku głosowania wybierać będzie najciekawszą odpowiedź. Jeżeli w warunkach konkursu zaznaczono, że wygra osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi o wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem.  Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu, o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here