Kobylskie Wesele, czyli jak to downiej bywało

0

28 listopadda w o godz. 18:30 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Kobyli przy ul. Głównej 78 odbędzie się "Kobylskie Wesele".

Nikt nie będzie się nudził – zapewniają organizatorzy "Kobylskiego Wesela". W bogatym programie między innymi promocja książki zatytułowanej: "KOBYLSKIE WESELE  – czyli jak to downiej bywało". – Wydarzenia wokół ceremonii zaślubin, bez względu na region, mają niezwykle bogatą tradycję. Czas mija jednak nieubłaganie, a wraz z jego upływem cenne obyczaje toną w niepamięci – piszą we wstępie autorzy – to oni opowiedzą o przebiegu prac nad publikacją.

W słotne jesienne dni atmosferę rozgrzeje "KOMEDYJO" – występ artystyczny z humorem ukazujący dawne zwyczaje weselne,  ponadto prezentacja multimedialna ukazująca  zatrzymane w kadrze chwile,  domowe wypieki oraz inne atrakcje uświetnią wieczór.

- reklama -

Impreza  odbędzie się w czwartek  28.11.2013 r. o godz. 18.30
w sali Gminnego Ośrodka Kultury  w Kobyli,  ul. Główna 78, wstęp wolny.

Dofinansowano ze środków Programu "Działaj Lokalnie VIII" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii  w Polsce oraz Lokalnej Organizacji Grantowej Centrum Inicjatyw Społecznych CRIS w Rybniku.

publ. /żet/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here