Wypadek na trasie Racibórz – Pietrowice: 4 osoby w szpitalu

0

Kierujący golfem, jego żona i 2-letnia córka oraz 55-letni kierowca nissana zostali przewiezieni do szpitala po zderzeniu czołowym, do którego doszło na trasie Racibórz – Pietrowice Wielkie. 

Wczoraj (26.11.13), ok. godz. 21.15  na trasie Racibórz – Pietrowice Wielkie (DW 416) doszło do wypadku: zderzyły się volkswagen golf i dostawczy nissan. Kierujący golfem 24-letni mieszkaniec powiatu głubczyckiego z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nissanem. W wyniku zdarzenia cztery osoby zostały przewiezione do szpitala (kierujący golfem, jego żona i 2-letnia córka oraz kierujący nissanem 50-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego).

Pogorszenie warunków panujących na drogach zwiększyło ilość wypadków i kolizji na drogach powiatu raciborskiego. Zobacz również: Fatalna pogoda zbiera żniwo: kolizja na Piaskowej [ZDJĘCIA].

Żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł poważniejszych obrażeń. – Profilaktycznie w szpitalu w Rybniku zatrzymano dziecko, ale prawdopodobnie zdarzenie, które początkowo otrzymało rangę wypadku, zostanie zakwalifikowane jako kolizja – poinformował nas asp. Mirosław Szymański z KPP w Raciborzu.
- reklama -

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Potrącenie rowerzysty. Poszukiwani świadkowie wypadku

Na drodze pomiędzy Szonowicami a Raciborzem doszło do poważnego wypadku. Ciężko ranny został rowerzysta. Sprawca zdarzenia zbiegł. Policja prosi wszystkich świadków wypadku o kontakt.

Wypadek na Eichendorffa. Motorowerzysta w szpitalu [ZDJĘCIA]

Na skrzyżowaniu ulic Eichendorffa i Kościuszki w Raciborzu doszło do wypadku (zdjęcia). Kierujący Renault potrącił motorowerzystę. Na miejscu zjawiły się karetka pogotowia i policja.

Racibórz Ostróg: na Książęcej płonął samochód [ZDJĘCIA]

Zastęp straży pożarnej z Raciborzu interweniował na Ostrogu, gdzie paliło się auto. Strażacy bez trudu poradzili sobie z pożarem. Racibórz ul. Książęca – strażacy gasili samochód – zdjęcia>>>

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here