Na Bajtel Gali o podróżach Ślązaków

3

Przedszkolaki z grup integracyjnych, dzieci ze szkół specjalnych, warsztatów terapii zajęciowej i domów pomocy społecznej wspólnie bawili się, tańczyli i śpiewali na Bajtel Gali 2013, która odbyła się w czwartek w RCK.

W tym roku motywem przewodnim Bajtel Gali, która odbyła się już po raz dwunasty, były wojaże Ślązaków po całym świecie. Nie zabrakło tańca bawarskiego czy japońskiego, śpiewu, dowcipów, a wszystko to na śląską nutę.

- reklama -

 

 
 

 

 

/ps/

 

 ———————————————

 

zobacz także:

 

W Zespole Szkół specjalnych o alkoholizmie młodych

Zespół Szkół Specjalnych w Raciborzu zaprasza rodziców na wykład prowadzony przez terapeutę uzależnień z Krakowa poświęcony zjawisku alkoholizmu wśród dzieci i młodzieży.

 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

3 KOMENTARZE

  1. @@@@

    Proszę nie zapominać, że to nie tylko debile, idioci, ludzie z zespołem downa i innego rodzaju upośledzeniami, ale również masa zdrowych ludzi, wspirających, występujących 😉

  2. jsu

    Całą ta bajtel gala to jedna wielka propaganda w kierunku szerzenia kultury niemieckiej w Polsce! Powinno to być zakazane w przedszkolach i szkołąch, żeby dzieciom do głowy bzdur nie ładować.

  3. Byrd

    Tylko ktoś, kto nie ma pojęcia o kulturze Śląska może wypisywać podobne bzdury jak jsu. Jeżeli, ktoś był na tej imprezie to wie, że nie padło tam żadne niemieckie słowo. Ale ktoś, kto w Bajtel Gali nie uczesniczył nie może mieć o tym pojęcia.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here