Tragiczny wypadek na Rybnickiej [ZDJĘCIA]

Czołowe zderzenie na trasie Racibórz – Kornowac. Kierujący osobówką mężczyzna w stanie krytycznym został przewieziony do raciborskiego szpitala. Wypadek na trasie Racibórz – Kornowac – zdjęcia>>>

Ok. 15:15 na DW 935 (na granicy gmin Kornowac i Racibórz) doszło do wypadku. Czołowo zderzyły się osobowy citroen i dostawczy iveco. Bardzo poważne obrażenia odniósł kierujący citroenem 54-letni mężczyzna (mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego). W stanie krytycznym został przewieziony na OIOM raciborskiego szpitala. Lekarzom nie udało się go uratować. 45-letni kierowca iveco wyszedł z samochodu o własnych siłach. Przyczyny wypadku bada policja.

- reklama -

Przez 2 godziny droga była nieprzejezdna. Kierujący się na Rybnik musieli jechać ulicami Brzeską i Pogrzebieńską. W Raciborzu korki ciągnęły się od Ostroga i Płoni aż po skrzyżowanie Rybnickiej i Brzeskiej. Sytuację na Płoni dodatkowo utrudniały prowadzone na Piaskowej prace remontowe.

/Wojciech Żołneczko/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Fatalna pogoda zbiera żniwo: kolizja na Piaskowej [ZDJĘCIA]

Kierująca VW Golf raciborzanka jechała za szybko jak na warunki panujące na drodze. Straciła kontrolę nad pojazdem i uderzyła w nadjeżdżający ciągnik rolniczy. Racibórz: Golf zderzył się z ciągnikiem – zdjęcia>>>

Wypadek na Eichendorffa. Motorowerzysta w szpitalu [ZDJĘCIA]

Na skrzyżowaniu ulic Eichendorffa i Kościuszki w Raciborzu doszło do wypadku (zdjęcia). Kierujący Renault potrącił motorowerzystę. Na miejscu zjawiły się karetka pogotowia i policja.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————

- reklama -

7 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here