Racibórz Armii Krajowej: trzy kobiety potrącone na pasach

Poważny wypadek na ul. Armii Krajowej w Raciborzu. Kierujący peugeotem potrącił na przejściu dla pieszych przy kościele św. Jana Chrzciciela trzy kobiety [AKTUALIZACJA 02.12. godz. 20.00].

02.12.13 godz. 20.00
Jedna z poszkodowanych kobiet (80 l.) przeszła skomplikowany operację. Niestety, rozległe obrażenia wewnętrzne okazały się zbyt poważne. Kobieta zmarła.
——————————————————————————————————————– 
02.12.13 godz. 10:30

Poszkodowane kobiety to mieszkanki Raciborza, dwie w wieku 80 lat oraz jedna w wieku 56 lat. Kobiety ze złamaniami zostały przewiezione do szpitala. Winnym wypadku jest 46-letni mieszkaniec powiatu głubczyckiego. Mężczyzna był trzeźwy.
——————————————————————————————————————– 
02.12.13 godz. 10.00
2 grudnia ok. godz. 6.30 w Raciborzu na ul. Armii Krajowej doszło do poważnego wypadku. Kierujący peugeotem potrącił na przejściu dla pieszych (przy kościele pw. św. Jana Chrzciciela) trzy kobiety. Kobiety trafiły do szpitala. Na razie nieznany jest przebieg wypadku.

- reklama -

/Wojtek Żołneczko/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Zderzenie BMW i peugeota na Drzymały

Nadmierna prędkość była przyczyną kolizji, która zdarzyła się w sobotę przed południem na ul. Drzymały w Raciborzu. Kierowca BMW zjechał na przeciwny pas i zderzył się z jadącym z naprzeciwka peugeotem.

19-latek pobity na raciborskim rynku. Podejrzani zatrzymani

Pobicie w centrum miasta. Dwóch młodych mężczyzn (16l. i 19l.) zaatakowało na raciborskim rynku 19-latka… Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Pobicie na raciborskim rynku – szczegóły>>>

Zderzenie renault i audi na skrzyżowaniu Słowackiego/Ocicka

O dużym szczęściu mogą mówić kierowcy audi i renault, których samochody zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Słowackiego z Ocicką w Raciborzu. Racibórz Słowackieg/Ocicka – kolizja – zdjęcia>>>

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————

- reklama -

5 KOMENTARZE

  1. Ludzie, jesteście żałośni z tym „ogl to” „ogl tamto”. Jakby raciborzanie nie robili wypadków… Ludzie cierpią, a wy się śmiejecie, że to wsiury z opolskiego. Jakby Racibórz to nie wiadomo jaka metropolia była.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here