Potrącenie rowerzysty na rondzie przy Reymonta [ZDJĘCIA]

Trwa czarna passa na raciborskich drogach. Na ul. Reymonta doszło do kolejnej kolizji. Kierujący oplem corsa potrącił rowerzystę. Racibórz ul. Reymonta – potrącenie rowerzysty – zdjęcia>>> 2 grudnia ok. godz. 8:45 na ul. Reymonta w Raciborzu (rondo) doszło do kolizji. Kierujący oplem corsa potrącił rowerzystę. Na miejscu błyskawicznie zjawiła się policja oraz karetka pogotowia. Rowerzysta nie odniósł poważniejszych obrażeń. – Zdarzenia to zostanie zakwalifikowane jako kolizja – poinformował nas asp. Mirosław Szymański z KPP w Raciborzu.

/Wojciech Żołneczko/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

- reklama -

31-latek z narkotykami zatrzymany przez policję

Stróże prawa podejrzewali mężczyznę o posiadanie narkotyków. Gdy zdecydowali się na zatrzymanie 31-latka okazało się, że słusznie… Mężczyzna posiadał przy sobie znaczne ilości narkotyków.

Zderzenie BMW i peugeota na Drzymały

Nadmierna prędkość była przyczyną kolizji, która zdarzyła się w sobotę przed południem na ul. Drzymały w Raciborzu. Kierowca BMW zjechał na przeciwny pas i zderzył się z jadącym z naprzeciwka peugeotem.

Tragiczny wypadek na Rybnickiej [ZDJĘCIA]

Czołowe zderzenie na trasie Racibórz – Kornowac. Kierujący osobówką mężczyzna w stanie krytycznym został przewieziony do raciborskiego szpitala. Wypadek na trasie Racibórz – Kornowac – zdjęcia>>>

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————

- reklama -

6 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here