Śląskie Targi Weselne w przyszłym roku w Raciborzu

12 stycznia w Raciborzu odbędą się VII Śląskie Targi Weselne, podczas których  będzie można zapoznać się z nowymi trendami w usługach weselnych oraz firmami działającymi w branży. Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji.

Dotychczasowe edycje targów odbywały się m.in. w Katowicach, Bielsku-Białej, Częstochowie czy Gliwicach. W 2014 roku odbędą się w niedzielę 12 stycznia w Raciborzu w Domu przyjęć Imperia przy ul. Fabrycznej 6.

- reklama -

Na targach będzie można poznać najnowsze trendy w usługach weselnych oraz firmy zajmujące się oprawą imprez od mody i biżuterii przez film, fotografię, limuzyny, lokale, catering,, dekoracje, poligrafię, oferty biur podróży i kompleksowe usługi organizacji imprez. Nie zabraknie degustacji wyrobów cukierniczych, restauracji i rodzimych producentów wędlin. Będzie można podziwiać występy zespołów na żywo oraz  pokazy mody.


Organizatorem targów jest Bimage specjalizująca się w produkcji wydarzeń i filmów promocyjnych oraz kampanii reklamowych event&net&film.

 

Podczas eventu odbędzie się konkurs na najlepszy Zespół Muzyczny Targów w regionie Raciborza – nagrodą dla zespołu będzie realizacja profesjonalnego teledysku a wśród głosujących rozlosujemy sesję zdjęciową przed lub po ślubną do firmy Film-wesele.pl. Wygrać może każdy kto weźmie udział w targach i polubi Facebook.com/Weselne, przez który odbędzie się głosowanie.

Z pewnością będzie można skorzystać ze specjalnych ofert targowych, zasięgnąć porady czy uzyskać rabat ważny tylko na targach. Śląskie Targi Weselne są dobrym miejscem na spotkanie branżowe przedstawicieli firm obsługujących imprezy okolicznościowe – wymianę doświadczeń i wzajemne polecenia oraz nawiązanie współpracy biznesowej.

Zapraszamy do polubienia imprezy na www.facebook.com/Weselne oraz na portal www.wesele-racibórz.pl, którego oficjalne otwarcie nastąpi 13.01.2014 roku, gdzie będzie można zobaczyć relację z targów oraz oferty firm z regionu. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i Państwa propozycje uatrakcyjnienia targów w postaci pokazów lub nagród – zapowiadają organizatorzy.

publ. /ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here