Wygraj zaproszenie na koncert świąteczny Mirka Szołtyska

Mirek Szołtysek magiczny i nastrojowy – to tytuł koncertu świątecznego, który odbędzie się 15 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie. Wygraj jedno z czterech podwójnych zaproszeń na koncert.

Zespół 'Mirosław Szołtysek i Wesołe Trio' rozpoczął swoją działalność w 2000 roku współpracą z Telewizją Katowice, z którą to po dzień dzisiejszy uczestniczy w największych koncertach i imprezach plenerowych pod jej patronatem. Mirosław Szołtysek prowadzi również Śląski Koncert Życzeń w TVP3 – Katowice. Idąc za ciosem swojej popularności stworzył swój autorski program pt. 'Zabawa u Szołtyska', którego premiera odbyła się w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu przy komplecie publiczności.

- reklama -

Warto również zaznaczyć, że Mirek jest autorem wszystkich tekstów piosenek na swoich płytach. Jest on także autorem tekstów piosenek śpiewanych przez wielu innych śląskich wykonawców. Zawsze wzrusza, bawi i przypomina w nich o pięknych tradycjach i obyczajach Śląska.

Grupa wystąpi w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie 15 grudnia o godz. 17.00 z koncertem świątecznym pn. "Mirek Szołtysek magiczny i nastrojowy". Bilety na koncert w cenie 25 i 30 zł już w sprzedaży.

 

 

 

KONKURS:

Jeśli chcesz wygrać jedno z czterech podwójnych zaproszeń na koncert wystarczy, że odpowiesz na pytanie: jaki tytuł nosi program autorski, który na antenie TVP 3 prowadzi Mirek Szołtysek?

 

Odpowiedzi można przesyłać na adres [email protected]. W tytule wiadomości należy podać "Mirek Szołtysek", a w treści wiadomości swoje imię i nazwisko. Rozstrzygnięcie konkursu 11 grudnia. Zaproszenia będzie można odebrać w siedzibie redakcji portalu raciborz.com.pl.

 

 

Regulamin konkursu:
 
O wygranej decyduje grono redakcyjne, które w wyniku głosowania wybierać będzie najciekawszą odpowiedź. Jeżeli w warunkach konkursu zaznaczono, że wygra osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi o wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem.  Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu, o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

/Paulina Krupińska/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here