Kadetki z Krzanowic w półfinale Mistrzostw Śląska!

W ostatniej kolejce ćwierćfinałów mistrzostw śląska siatkarki GS UKS Krzanowice ograły ekipę z Cieszyna 0:3. Tym samym zajęły pierwsze miejsce w swojej grupie i zakwalifikowały się do półfinałów
GS UKS Krzanowice zmiażdżyły ekipę VC Victoria MOSiR Cieszyn nie oddając rywalkom nawet jednego seta (wygrywały odpowiednio do 15, 13, 24 punktów).  Tym samym GS UKS Krzanowice awansował do półfinałów Mistrzostw Śląska w siatkówce. Ekipa z Krzanowic wystąpiła w składzie: Marta Freindorf, Wiktoria Stuliglowa, Julia Sycz, Magdalena Wittek, Karolina Łobos, Justyna Swierczek oraz Samanta Konieczna, Joanna Witeczek.

/Wojciech Żołneczko/
——————————————————————————————————————–
Polecamy również:

Siatkówka: Rafako bez szans w starciu z liderem [ZDJĘCIA]

Zaledwie nieco ponad godziny potrzebowała Warta Zawiercie na wywiezienie z Raciborza kompletu punktów 13. ligowej kolejki. Siatkarzom Rafako w potyczce z liderem tabeli nie udało się ugrać nawet seta.

GS UKS Krzanowice: Przełamanie i pewne zwycięstwo z Burzą

Bardzo dobrze zaprezentowały się siatkarki GS UKS Krzanowice w meczu III ligi przeciwko drużynie z Mikołowa. Po dwóch porażkach dziewczęta zrehabilitowały się i odniosły pewne zwycięstwo na swoim parkiecie.

Młodzi Łamatorzy na turnieju w Katowicach

W niedzielę 8 grudnia odbył się w Katowicach turniej dla dzieci i młodzieży w ju jitsu sportowym. Turniej zorganizowany został przez klub "Roan Fight  Katowice" pod patronatem Polskiego oraz Śląskiego Związku Ju Jitsu.

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.