Podróżujesz po Śląsku? Pobierz mapy i przewodniki

  Lubisz zwiedzać Śląsk? Jesteś ciekaw atrakcji Subregionu Zachodniego, Jury Krakowsko-Częstochowskiej czy Metropolii Silesia? Punkt Informacji Turystycznej na zamku dysponuje nowymi, bezpłatnymi materiałami promocyjnymi.

   

  - reklama -

   

   

  Te materiały to pięknie wydane, najbardziej aktualne polskojęzyczne informatory poświęcone atrakcjom Jury Krakowsko-Częstochowskiej, Metropolii Silesia, Beskidów, Śląska Cieszyńskiego oraz Subregionu Zachodniego, a do tego przewodnik po województwie śląskim w językach polskim, angielskim oraz niemieckim. Szczególnie wartościowe dla obieżyświatów są bardzo szczegółowe mapy. – Polecamy te materiały mieszkańcom naszego powiatu, którzy już teraz planują wiosenne wycieczki. Wszystkie można pobrać bezpłatnie – mówi Grażyna Wójcik, dyrektor Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu. Można się w nie zaopatrzyć w Punkcie Informacji Turystycznej przy ul. Zamkowej 2, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.00 oraz w sobotę i niedzielę od 10.00 do 18.00.

   

  /ps/

   

   ————————————————–

   

  zobacz także:

   

  Zamek Piastowski wczoraj i dziś [ZDJĘCIA]

  Przyzwyczailiśmy się już do nowej bramy zamku piastowskiego, tętniącego życiem dziedzińca, zamkowych wnętrz. Jak było jeszcze niedawno? Zachęcamy do obejrzenia galerii Zamek Piastowski wczoraj i dziś – zdjęcia>>>

   

   

  Kolejny infokiosk na zamku

  Zamek Piastowski w Raciborzu stał się głównym punktem dla turystów odwiedzających ziemię raciborską. W zeszłym tygodniu stanął tu kolejny infokiosk. Za urządzenia płaci Unia Europejska i władze wojewódzkie.

   

  - reklama -

  KOMENTARZE

  Please enter your comment!
  zapoznałem się z regulaminem
  Please enter your name here