RCK zaprasza na Koncert Noworoczny

Kałudi Kałudow, wybitny tenor światowej sławy wraca do Raciborza! W pierwszą niedzielę nowego roku, 5 stycznia w Raciborskim Centrum Kultury odbędzie się koncert noworoczny.

 

- reklama -

 

 

Będzie nastrojowo, w klimacie świąteczno-noworocznym. Nie zabraknie W programie koncertu utrzymanym w noworocznym klimacie znajdą się utwory świąteczne, kolędy i  muzyka sakralna.  – To będzie uczta dla wszystkich melomanów – zapowiada dyrektor Raciborskiego Centrum Kultury Janina Wystub.

Kałudi Kałudow zaliczany jest do światowej czołówki śpiewaków, obdarzony niezwykłej barwy głosem, najczęściej określany jako tenor "południowy" albo "verdiowski". – Jestem w Raciborzu absolutnie zakochany! Uwielbiam jego atmosferę i zawsze będę z niego wynosił tylko piękne wrażenia – mówił niejednokrotnie Mistrz Kałudow.

Po raz pierwszy Racibórz gościł Kałudowa w 2011 roku, a w 2012 artysta przyjechał do Raciborskiego Centrum Kultury z Koncertem Noworocznym. Podczas najbliższego koncertu 5 stycznia, podobnie jak poprzednim razem na scenie Mistrzowi będą towarzyszyć również zaproszeni artyści.

– W Raciborzu zawsze spotykam miłych, otwartych ludzi – mówił wielokrotnie Kałudi Kałudow. – Tutejsza  publiczność jest wspaniała, ciepła i entuzjastyczna. Ale trzeba pamiętać, że zawsze będzie taka jaką artysta ją stworzy, jeśli da jej miłość, ona ją odwzajemni…

 

/ps/

 

 ————————————————

 

zobacz także:

 

 

Zbyszek Woźniak w pokazie magicznym, niesamowity pokaz mody, małżeństwo Gamrotów, dyrektorzy szkół i przedszkoli, taniec towarzyski, Dumka na dwa serca i absolutny hit – pół tony na scenie. Na koniec pierwszej części…
 
 
Prezydent Lenk rozprawiający o relacjach damsko męskich, a starosta Hajduk o perypetiach bacy… Niemożliwe? 13 w piątek wszystko zdarzyć się może! Do tego jeszcze Los Isbos i M. Labus [zobacz WIDEO]. Koniecznie zobacz  ZDJĘCIA z części…
 
Na co dzień poseł, wójt i radny. Na Gwiazdce popisywali się talentem wokalnym. Siedlaczek, Utracki, Wacławczyk – lepsi politycy czy wokaliści? Całość dopełniają, ku uciesze męskiej części publiczności – egzotyczne tancerki.

 

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here